• Super Mario Bros.

  • Marmaduke

    ★★★★★

  • There's Someone Inside Your House

  • He's All That

  • Old

  • Pig

  • Space Jam: A New Legacy

  • Friends: The Reunion

  • The Conjuring: The Devil Made Me Do It

  • Life and Death

    ★★★★★

  • Godzilla vs. Kong

    ½

  • A Glitch in the Matrix

    ½

  • Mank

    ½

  • Hubie Halloween

    ★★★★★

  • Nomadland

    ½

  • I'm Thinking of Ending Things

  • Tenet

    ½

  • Martin Scorsese's Quarantine Short Film

    ★★★★★

  • Trolls World Tour

    ★★★★★

  • 1917

    ½

  • The Irishman

    ½

  • Knives Out

    ½

  • Joker

    ½

  • Parasite

    ½

  • Get Duked!

    ½

  • Aquaman

    ★★★★★

  • Uno di famiglia

    ★★★★★

  • Bohemian Rhapsody

    ★★★★★

  • The Other Side of the Wind

    ½

  • Gotti

    ★★★★★

  • Climax

    ½

  • WHAT DID JACK DO?

    ½

  • Nine Lives

    ★★★★★

  • Deadpool

    ½

  • Bros Before Hoes

    ★★★★★

  • Pixels

    ★★★★★

  • Cool Cat Saves the Kids

    ½

  • Transformers: Age of Extinction

    ½

  • The Wolf of Wall Street

    ★★★★★

  • Oldboy

    ★★★★★

  • Cool Cat Finds a Gun

    ½

  • A Talking Cat!?!

    ★★★★★

  • Easy Rider: The Ride Back

  • Room 237

    ½

  • Jack and Jill

    ★★★★★

  • FRED: The Movie

    ★★★★★

  • Scott Pilgrim vs. the World

    ½

  • Marmaduke

    ★★★★★

  • Robsessed

    ★★★★★

  • Santa Buddies

    ★★★★★

  • Gamer

    ★★★★★

  • Beverly Hills Chihuahua

    ★★★★★

  • The Dark Knight

    ½

  • The King of Kong: A Fistful of Quarters

  • Wild Hogs

  • Zodiac

    ½

  • 300

    ½

  • Inland Empire

    ½

  • Cars

    ½

  • Garfield

    ★★★★★

  • Mean Girls

    ½

  • Eternal Sunshine of the Spotless Mind

  • The Passion of the Christ

    ½

  • Kangaroo Jack

    ★★★★★

  • The Master of Disguise

    ★★★★★

  • Insomnia

    ½

  • Cats & Dogs

    ★★★★★

  • 2001: A Space Travesty

    ★★★★★

  • MVP: Most Valuable Primate

  • Eyes Wide Shut

    ½

  • My Best Fiend

    ★★★★★

  • The Big Lebowski

    ½