• Zapruder Film

    ½

  • Life and Death

    ★★★★★

  • Garfield

    ★★★★★

  • Jack

    ★★★★★

  • Gotti

    ★★★★★

  • Pixels

    ★★★★★

  • The Godfather: Part III

    ½

  • Parasite

    ½

  • Gotti

    ½

  • Santa Buddies

    ★★★★★

  • Trolls World Tour

    ★★★★★

  • Transformers: Age of Extinction

    ½

  • The Last Temptation of Christ

    ½

  • Gimme Shelter

    ½

  • GoodFellas

    ½

  • Zodiac

    ½

  • Bio-Dome

    ★★★★★

  • The Killers

    ½