• Hagazussa

    ★★★★★

  • Alaska

    ★★★

  • The Fan

    ★★★★★

  • Terror of Frankenstein

    ★★★★★

  • The Phantom of the Opera

    ★★★★★

  • Eyes Wide Shut

    ★★★★★

  • Dreamaniac

    ★★★★★

  • The Deadly Intruder

    ★★★

  • The Cars That Ate Paris

    ★★★★★

  • Squirm

    ★★★★★

  • V.C. Andrews' Hidden Jewel

    ★★★

  • Twisted Nightmare

    ★★★

  • Graveyard Disturbance

    ★★★

  • House on the Edge of the Park

    ★★★★★

  • Seizure

    ★★★★★

  • Blood Orgy of the She-Devils

    ★★★

  • Night of the Blood Beast

    ★★★

  • Fever Lake

    ★★★