• Stand Out: An LGBTQ+ Celebration

    ★★

  • Halftime

    ★★★

  • Hustle

    ★★★

  • Fire Island

    ★★★½

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★★

  • Crush

  • Firsts

  • Love, Classified

    ★★★

  • Jerrod Carmichael: Rothaniel

    ★★

  • Deadly Cheer Mom

    ★★★★½

  • Moonshot

    ★★★★

  • The Bad Guys

    ★★★½

  • Ambulance

    ★★★½

  • Phoenix Rising

    ★★★

  • X

    ★★

  • The Unbearable Weight of Massive Talent

    ★★★★½

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★½

  • Three Months

    ★★★

  • Turning Red

    ★★★

  • The Wedding Veil Legacy

    ★★★

  • Texas Chainsaw Massacre

    ★★★

  • The Wedding Veil Unveiled

    ★★½

  • Dark Glasses

    ★½

  • Tall Girl 2

    ★★½

  • Uncharted

    ★★★

  • Kimi

    ★★

  • Marry Me

    ★★★½

  • Pam & Tommy

    ★★★★½

  • Yelling Fire In An Empty Theater

    ★★½

  • Meat

  • Be Right Back

    ½

  • Retrograde

    ★★★★½

  • Straighten Up and Fly Right

    ★★½

  • The Civil Dead

    ★★★½

  • Navalny

    ★★★★

  • Am I Ok?

    ★★★★

  • Girl Picture

    ★★★½

  • Piggy

    ★★★½

  • Emily the Criminal

    ★★★½

  • Aftershock

    ★★★½

  • A House Made of Splinters

    ★★★

  • Honk for Jesus. Save Your Soul.

    ★★★½

  • Alice

    ★★★

  • Sirens

    ★★★

  • TikTok, Boom.

  • Cha Cha Real Smooth

    ★★★

  • Brian and Charles

    ★★★

  • Hatching

    ★★★½

  • Oreo: The Trilogy

    ★★★½

  • The Event

  • My Weapon

  • Roommates

    ★★★★

  • Paper Bag Test

    ★★

  • 2nd Chance

    ★★★★½

  • Summering

  • Sharp Stick

    ★★½

  • Framing Agnes

    ★★★

  • Resurrection

    ★★

  • Dual

    ★★★½

  • Nanny

    ★½

  • Leonor Will Never Die

    ★★½

  • From Water Comes Melon

    ★★★

  • Riotsville, USA

    ★★★

  • Watcher

    ★½

  • Breaking

    ★★★

  • We Met in Virtual Reality

    ★★★★★

  • Call Jane

    ★★★★

  • Master

    ★★★½

  • Honeycomb

    ★★

  • Paris Is in Harlem

    ★★½

  • Fresh

    ★★★½

  • When You Finish Saving the World

    ★★★★