• A Date with Judy

    ★½

  • The Strange Love of Martha Ivers

    ★★½

  • Kapo

    ★★★

  • The Diary of a Teenage Girl

    ★½

  • Shall We Dance

  • Robin Robin

    ★★★

  • I Was a Male War Bride

    ★★½

  • Tag

    ★★★

  • The Man Who Knew Too Little

    ★★★½

  • June Night

    ★½

  • The Beta Test

    ★★★½

  • Prospero's Books

  • The Freshman

    ★★★½

  • Born on the Fourth of July

    ★★★½

  • The Runaway

    ★★★½

  • The Magician

    ★★

  • Three the Hard Way

    ★★

  • The Final Exit of the Disciples of Ascensia

    ★½