Sort by
  • Hell House LLC Origins: The Carmichael Manor

    ★★★★

  • Desperately Seeking Soulmate: Escaping Twin Flames Universe

  • Totally Killer

    ★★★★★

  • Pet Sematary: Bloodlines

    ★½

  • V/H/S/85

    ★★

  • The Royal Hotel

    ★★★

  • All Fun and Games

    ★½

  • Killer Book Club

    ★★½

  • The Last Voyage of the Demeter

    ★★½

  • Maid Droid

    ★★★½

  • Red, White & Royal Blue

    ★★½

  • Sharksploitation

    ★★★

  • Deadly DILF

    ★★

  • Cobweb

    ★★★

  • Haunting of the Queen Mary

    ★½

  • Quicksand

    ★½

  • Elevator Game

    ★★½

  • Barbie

    ★★★★

  • Murdercise

    ★★★

  • Captive

    ★★½

  • Black Mirror: Joan Is Awful

    ★★

  • Black Mirror: Loch Henry

    ★★★½

  • Black Mirror: Beyond the Sea

    ★★★

  • Black Mirror: Mazey Day

    ★½

  • Black Mirror: Demon 79

    ★★★★

  • No Hard Feelings

    ★★★

  • They Cloned Tyrone

    ★★★★

  • Bad Things

  • Meg 2: The Trench

    ★★★

  • Shiny Happy People: Duggar Family Secrets

    ★★★★

  • Nightmare Pageant Moms

    ★★★½

  • The Boogeyman

    ★★½

  • Asteroid City

    ★★★½

  • May December

    ★★★★

  • Killers of the Flower Moon

    ★★★

  • Indiana Jones and the Dial of Destiny

    ★★★★

  • Anna Nicole Smith: You Don't Know Me

    ½

  • MyHouse.WAD

    ★★★★★

  • Jimmy O. Yang: Guess How Much?

    ★★★

  • Blood, Sweat and Cheer

    ★★★★

  • You’re Killing Me

    ★★

  • Lewis Capaldi: How I'm Feeling Now

    ★★½

  • The Super Mario Bros. Movie

    ★★★

  • Mae Martin: SAP

    ★★★

  • Joy Ride

    ★★★

  • Shin Kamen Rider

    ★★★½

  • Boston Strangler

    ★★★

  • Evil Dead Rise

    ★★★

  • Bottoms

    ★★★★★

  • Dungeons & Dragons: Honor Among Thieves

    ★★★½

  • MH370: The Plane That Disappeared

    ★★

  • Scream VI

    ★★½

  • Re-Resonator: Looking Back at From Beyond

  • Murdaugh Murders: A Southern Scandal

    ★★½

  • Love to Love You, Donna Summer

    ★★★

  • Perpetrator

  • BlackBerry

    ★★★★

  • My Landlord Wants Me Dead

    ★★

  • Pillow Party Massacre

    ★★½

  • Knock at the Cabin

    ★★★½

  • My Animal

    ★★★½

  • Infinity Pool

    ★★★★

  • Junji Ito Maniac: Japanese Tales of the Macabre

    ★★★

  • There's Something Wrong with the Children

    ★★★

  • My Sister's Serial Killer Boyfriend

    ★½

  • M3GAN

    ★★★★

  • Sorority Babes in the Slimeball Bowl-O-Rama 2

    ★★½

  • The Boy, the Mole, the Fox and the Horse

    ★★★★★

  • Disney Channel's Theme: A History Mystery

    ★★★★

  • Scrooge: A Christmas Carol

  • Falling for Christmas

    ★★½

  • The Killing Tree

    ★★★½