Sort by
Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
18
Best F(r)iends: Volume 1

Best F(r)iends: Volume 1

2017
×
★★★½
Edit this entry  
18
Cavegirl

Cavegirl

1985
×
Edit this entry  
17
Shock Cinema: Volume Two

Shock Cinema: Volume Two

1991
×
Edit this entry  
17
Lady Terminator

Lady Terminator

1989
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
17
Mystery Team

Mystery Team

2009
×
★★★★½
Read prior review Edit this entry  
16
Ice

Ice

1994
×
★★½
Read the review Edit this entry  
16
Desire and Hell at Sunset Motel

Desire and Hell at Sunset Motel

1991
×
★★½
Read the review Edit this entry  
16
Deadly Embrace

Deadly Embrace

1989
×
★★★
Read the review Edit this entry  
15
The Stepford Children

The Stepford Children

1987
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
15
Broadcast Bombshells

Broadcast Bombshells

1995
×
★★
Edit this entry  
15
Bedroom Eyes II

Bedroom Eyes II

1990
×
★★★
Edit this entry  
14
Bedroom Eyes

Bedroom Eyes

1984
×
★★★
Edit this entry  
13
Maniac

Maniac

1980
×
★★★★★
Read prior review Edit this entry  
13
Maniac Cop

Maniac Cop

1988
×
★★½
Edit this entry  
13
Frogtown II

Frogtown II

1992
×
★½
Edit this entry  
13
Crawlspace

Crawlspace

1986
×
★★★½
Read prior review Edit this entry  
13
A Splash of Love

A Splash of Love

2022
×
Edit this entry  
13
A Night in the Life of Jimmy Reardon

A Night in the Life of Jimmy Reardon

1988
×
★★
Edit this entry  
13
Backfire

Backfire

1988
×
★★
Edit this entry  
13
Female Yakuza Tale

Female Yakuza Tale

1973
×
★★★
Edit this entry  
13
Protocol

Protocol

1984
×
★★
Edit this entry  
13
Guns & Lipstick

Guns & Lipstick

1995
×
★★½
Edit this entry  
12
I Drink Your Blood

I Drink Your Blood

1970
×
★★★
Read the review Edit this entry  
12
Terminatrix

Terminatrix

1995
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
11
Sex Court: The Movie

Sex Court: The Movie

2001
×
Edit this entry  
11
Better Off Dead...

Better Off Dead...

1985
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
11
How I Got Into College

How I Got Into College

1989
×
★★★½
Edit this entry  
10
It's Such a Beautiful Day

It's Such a Beautiful Day

2012
×
★★★★★
Edit this entry  
10
Beverly Hills Vamp

Beverly Hills Vamp

1989
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
10
Deranged

Deranged

1987
×
★★½
Edit this entry  
09
Breeders

Breeders

1986
×
★★★
Edit this entry  
09
Invasion of the Scream Queens

Invasion of the Scream Queens

1992
×
★★★
Edit this entry  
09
Night Feeder

Night Feeder

1988
×
★★★½
Edit this entry  
08
The Girl I Want

The Girl I Want

1990
×
Read the review Edit this entry  
08
Sexbomb

Sexbomb

1989
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
07
Neon Genesis Evangelion: The End of Evangelion

Neon Genesis Evangelion: The End of Evangelion

1997
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
07
America's Deadliest Home Video

America's Deadliest Home Video

1993
×
★★½
Edit this entry  
07
Hard Rock Nightmare

Hard Rock Nightmare

1988
×
★★★
Edit this entry  
07
The Basement

The Basement

1989
×
★★★★
Edit this entry  
06
Sex and Fury

Sex and Fury

1973
×
★★★★
Edit this entry  
06
A Good Woman Is Hard to Find

A Good Woman Is Hard to Find

2019
×
★★★
Edit this entry  
06
Watcher

Watcher

2022
×
★★★
Read the review Edit this entry  
06
Boned

Boned

2015
×
★★★½
Edit this entry  
06
Bad Moon Rising

Bad Moon Rising

2022
×
½
Edit this entry  
06
Red Lips

Red Lips

1995
×
★★★½
Edit this entry  
05
Dude Bro Party Massacre III

Dude Bro Party Massacre III

2015
×
★★★
Edit this entry  
05
Hot Under the Collar

Hot Under the Collar

1992
×
Read the review Edit this entry  
05
Death Riders

Death Riders

1994
×
★★
Edit this entry  
04
Phoenix the Warrior

Phoenix the Warrior

1988
×
Edit this entry  
04
We Met in Virtual Reality

We Met in Virtual Reality

2022
×
★★★½
Read the review Edit this entry