Sort by
  • Wish

    ★★★★

  • The Marvels

    ★★★

  • Taylor Swift: The Eras Tour

    ★★★★½

  • Haunted Mansion

    ★★★

  • Oppenheimer

    ★★★★½

  • Secret Invasion

    ★★★½

  • Mission: Impossible – Dead Reckoning Part One

    ★★★★★

  • The Flash

    ★★★★½

  • Once Upon a Studio

    ★★★★★

  • Extraction 2

    ★★★★

  • Spider-Man: Across the Spider-Verse

    ★★★★★

  • Elemental

    ★★★★½

  • Indiana Jones and the Dial of Destiny

    ★★★★

  • The Little Mermaid

    ★★

  • Guardians of the Galaxy Vol. 3

    ★★★★★

  • Peter Pan & Wendy

    ★★★★

  • The Super Mario Bros. Movie

    ★★★★★

  • Scream VI

    ★★★½

  • Jesus Revolution

    ★★★½

  • Secret Seam

  • Ant-Man and the Wasp: Quantumania

    ★★★★½

  • A Man Called Otto

    ★★★★

  • Beauty and the Beast: A 30th Celebration

    ★★★

  • Puss in Boots: The Last Wish

    ★★★★★

  • Avatar: The Way of Water

    ★★★★★

  • Mickey Saves Christmas

    ★★★½

  • The Guardians of the Galaxy Holiday Special

    ★★★★★

  • A Christmas Story Christmas

    ★★

  • Disenchanted

    ★★★★

  • Strange World

    ★★★

  • Falling for Christmas

    ★★

  • Black Panther: Wakanda Forever

    ★★★★½

  • Guillermo del Toro's Pinocchio

    ★★★★

  • Black Adam

    ★★★★

  • Lyle, Lyle, Crocodile

    ★★★★

  • Hocus Pocus 2

    ★★

  • Werewolf by Night

    ★★★★

  • All Quiet on the Western Front

    ★★★½

  • Wendell & Wild

    ★★½

  • The Fabelmans

    ★★★★½

  • Glass Onion

    ★★★★★

  • The Woman King

    ★★★★½

  • See How They Run

    ★★½

  • Pinocchio

    ★★★½

  • She-Hulk: Attorney at Law

    ★½

  • Prey

    ★★★★½

  • Light & Magic

    ★★★★½

  • Bullet Train

    ★★★★½

  • Thirteen Lives

    ★★★

  • The Gray Man

    ★★½

  • Where the Crawdads Sing

    ★★★★½

  • Thor: Love and Thunder

    ★★½

  • The Sea Beast

    ★★★★½

  • Lightyear

    ★★★★

  • Ms. Marvel

    ★★★★

  • Obi-Wan Kenobi

    ★★★★★

  • Elvis

    ★★★★½

  • Chip 'n Dale: Rescue Rangers

    ★★★★½

  • Top Gun: Maverick

    ★★★★★

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★★★★

  • Sonic the Hedgehog 2

    ★★★½

  • Moon Knight

    ★★★

  • Fantastic Beasts: The Secrets of Dumbledore

    ★★★★

  • OLIVIA RODRIGO: driving home 2 u (a SOUR film)

    ★★★★½

  • The Bad Guys

    ★★★★½

  • Apollo 10½: A Space Age Childhood

    ★★★★

  • The Lost City

    ★★★½

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★★

  • Turning Red

    ★★★★½

  • The Adam Project

    ★★★★½

  • No Exit

    ★★★★

  • The Batman

    ★★★★★