Sort by

Martin has logged 19 entries for films during June 2019.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
29
Spider-Man: Homecoming

Spider-Man: Homecoming

2017
×
★★★★½
Edit this entry  
28
Yesterday

Yesterday

2019
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
23
Lady Bird

Lady Bird

2017
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
22
Django Unchained

Django Unchained

2012
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
21
Toy Story 4

Toy Story 4

2019
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
20
Inglourious Basterds

Inglourious Basterds

2009
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
20
Interstellar

Interstellar

2014
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
18
Kill Bill: Vol. 2

Kill Bill: Vol. 2

2004
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
17
Kill Bill: Vol. 1

Kill Bill: Vol. 1

2003
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
17
Titanic

Titanic

1997
×
★★★★
Edit this entry  
17
Booksmart

Booksmart

2019
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
16
Late Night

Late Night

2019
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
15
Toy Story 3

Toy Story 3

2010
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
15
Toy Story 2

Toy Story 2

1999
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
15
Toy Story

Toy Story

1995
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
14
Men in Black: International

Men in Black: International

2019
×
★★
Read the review Edit this entry  
09
Searching

Searching

2018
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
08
Baby Driver

Baby Driver

2017
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
02
Creed II

Creed II

2018
×
★★★★
Read prior review Edit this entry