• Muppets Haunted Mansion

    ★★★½

  • There's Someone Inside Your House

    ★★½

  • Midnight Mass

    ★★★★

  • Cinderella

    ★½

  • Candyman

    ★★★

  • Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

    ★★½

  • The Kissing Booth 3

    ★★½

  • Free Guy

    ½

  • Fear Street: 1666

    ★★★

  • Fear Street: 1978

    ★★★

  • Black Widow

    ★★

  • The Simpsons: The Good, the Bart, and the Loki

    ★½

  • Fear Street: 1994

    ★★½

  • The Tomorrow War

  • Luca

    ★★★½

  • Everybody's Talking About Jamie

    ★½

  • Friends: The Reunion

    ★★

  • Cruella

    ★★

  • Army of the Dead

    ★★★★

  • The Mitchells vs. The Machines

    ★★★

  • Thunder Force

  • Bad Trip

    ★★★★

  • Happily

    ★★★

  • Raya and the Last Dragon

    ★★

  • Billie Eilish: The World's a Little Blurry

    ★★★

  • Barb & Star Go to Vista Del Mar

    ★★★

  • To All the Boys: Always and Forever

    ★★

  • Can't Get You Out of My Head

    ★★★★

  • Crime Scene: The Vanishing at the Cecil Hotel

    ½

  • Judas and the Black Messiah

    ★★★★★

  • Cookie Num Num

    ★★

  • Soul of the City

    ★★★

  • A Day in the Life of the Dead

    ★★★

  • WandaVision

    ★★★

  • Night Stalker: The Hunt for a Serial Killer

    ★★½

  • I WISH YOU WOULD

  • We Can Be Heroes

    ★★½

  • The Stand

    ★★★

  • The Ripper

    ★★½

  • Godmothered

    ★★

  • Mariah Carey's Magical Christmas Special

  • Folklore: The Long Pond Studio Sessions

    ★★★★

  • The Princess Switch: Switched Again

    ★★★

  • The Christmas Chronicles: Part Two

  • Happiest Season

    ★★½

  • Jingle Jangle: A Christmas Journey

    ★★★½

  • Operation Christmas Drop

    ½

  • Holidate

    ★★

  • Borat Subsequent Moviefilm

    ★★

  • An Evening with Tim Heidecker

    ★★★

  • Love and Monsters

    ★★★

  • A Babysitter's Guide to Monster Hunting

    ★★

  • Soul

    ★★½

  • The Haunting of Bly Manor

    ★★★½

  • Run

    ★★★½

  • Hubie Halloween

    ★★★★

  • Say Your Prayers

  • Enola Holmes

    ★★

  • Still Processing

  • The Babysitter: Killer Queen

    ★★★

  • Bill & Ted Face the Music

    ★★★

  • The New Mutants

    ★★

  • Tenet

    ★★★½

  • Windup

  • She Dies Tomorrow

    ★★★½

  • The Kissing Booth 2

    ★★★

  • Coming Out

  • 22. Anna Matthews

  • Artemis Fowl

    ★★

  • The Last Days of American Crime

  • The One-Minute Memoir

  • The Lovebirds

    ★★