Sort by
  • Hocus Pocus 2

    ★½

  • The Munsters

    ½

  • V/H/S/99

    ★★

  • Wendell & Wild

    ★★★

  • The Fabelmans

    ★★★★½

  • Weird: The Al Yankovic Story

    ★★★

  • Blonde

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★½

  • Pearl

    ★★★★

  • TÁR

    ★★★★★

  • Terrifier 2

    ★★★½

  • Barbarian

    ★★★½

  • Inside the Mind of a Cat

    ★★½

  • Trainwreck: Woodstock '99

    ★★★½

  • Prey

    ★★★

  • Not Okay

    ★★½

  • Nope

    ★★★★½

  • Girl in the Picture

    ★★★

  • Hustle

    ★★★

  • Fire Island

    ★★★½

  • What Is a Woman?

    ½

  • The Bob's Burgers Movie

    ★★★

  • Stars at Noon

    ★★

  • Funny Pages

    ★★★½

  • Decision to Leave

    ★★★★

  • Crimes of the Future

    ★★★★

  • Moonage Daydream

    ★★★★

  • Triangle of Sadness

    ★★★½

  • Men

    ★★★½

  • Our Father

    ★★★

  • Top Gun: Maverick

    ★★★

  • Thing from the Factory by the Field

  • The Northman

    ★★★★

  • RRR

    ★★★★½

  • Incantation

    ★★★

  • Umma

    ★★

  • Bodies Bodies Bodies

    ★★½

  • Apollo 10½: A Space Age Childhood

    ★★★

  • X

    ★★★

  • The Unbearable Weight of Massive Talent

    ★★★

  • The Lost City

    ★★½

  • Deadstream

    ★★★

  • Windfall

    ★★½

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★½

  • The People’s Convoy

  • No Exit

    ★★

  • The Batman

    ★★★★

  • Texas Chainsaw Massacre

    ½

  • Incredible But True

    ★★★½

  • jeen-yuhs: A Kanye Trilogy

    ★★★★½

  • Flux Gourmet

    ★★★★

  • Kimi

    ★★★

  • I Want You Back

    ★★★½

  • Kidz Klub!

    ★★★★½

  • The Tinder Swindler

    ★★

  • Cha Cha Real Smooth

    ★★★½

  • Hatching

    ★★★½

  • Good Luck to You, Leo Grande

    ★★★½

  • You Won't Be Alone

    ★★★★

  • Master

    ★★★½

  • Speak No Evil

    ★★★

  • Watcher

    ★★★★

  • Emergency

    ★★★

  • Fire of Love

    ★★★★

  • Fresh

    ★★

  • The House

    ★★★★

  • Don't Look Up

    ★★

  • Licorice Pizza

    ★★★

  • Sing 2

    ★½

  • V/H/S/94

    ★★★½

  • The Eyes of Tammy Faye

    ★★★

  • Sundown

    ★★★½