margo has logged 12 entries for films during March 2019.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
30
Paddington 2

Paddington 2

2017
×
★★★★½
Read prior review Edit this entry  
26
The Pianist

The Pianist

2002
×
Read the review Edit this entry  
25
Captain Marvel

Captain Marvel

2019
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
24
Much Ado About Nothing

Much Ado About Nothing

1993
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
24
Pride & Prejudice

Pride & Prejudice

2005
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
23
His Girl Friday

His Girl Friday

1940
×
★★★★
Edit this entry  
17
Five Feet Apart

Five Feet Apart

2019
×
½
Read the review Edit this entry  
16
Mamma Mia!

Mamma Mia!

2008
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
06
Legally Blonde

Legally Blonde

2001
×
★★★½
Edit this entry  
03
Free Solo

Free Solo

2018
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
02
Paddington 2

Paddington 2

2017
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
02
The Little Mermaid

The Little Mermaid

2018
×
★½
Edit this entry