• 6 Underground

    ★★

  • Joker

  • Fast & Furious Presents: Hobbs & Shaw

    ★★★

  • Murder Mystery

    ★★★½

  • Avengers: Endgame

    ★★★

  • The Lego Movie 2: The Second Part

    ★★★

  • How to Train Your Dragon: The Hidden World

    ★★★★½

  • Green Book

    ★★★★★

  • A Star Is Born

    ★★★★½

  • Mission: Impossible - Fallout

    ★★★★

  • Mamma Mia! Here We Go Again

    ★★★

  • Ant-Man and the Wasp

  • Ocean's Eight

    ★★★

  • Incredibles 2

    ★★★★★

  • Solo: A Star Wars Story

  • Anon

    ★★★½

  • Avengers: Infinity War

  • Ready Player One

  • Star Wars: The Last Jedi

  • The Greatest Showman

  • Coco

    ★★★★★

  • Blade Runner 2049

    ★★★★

  • American Made

    ★★★★½

  • Spider-Man: Homecoming

  • The Florida Project

  • Guardians of the Galaxy Vol. 2

  • Atomic Blonde

    ★★★★

  • Baby Driver

    ★★★★★

  • The Lego Batman Movie

  • Hidden Figures

    ★★★★★

  • Fantastic Beasts and Where to Find Them

  • Planet Earth II

    ★★★★★

  • Doctor Strange

    ★★★½

  • The Founder

    ★★★

  • Lion

  • Arrival

    ★★★★★

  • La La Land

    ★★★★★

  • War Dogs

    ★★★★½

  • Your Name.

    ★★★★½

  • Central Intelligence

  • Finding Dory

  • Popstar: Never Stop Never Stopping

  • The Nice Guys

  • Zootopia

    ★★★★★

  • Deadpool

  • Star Wars: The Force Awakens

  • The Big Short

  • Bridge of Spies

    ★★★★

  • The Martian

  • Ant-Man

  • Inside Out

    ★★★★★

  • Sicario

  • Mad Max: Fury Road

    ★★½

  • Ex Machina

  • Interstellar

    ★★★★

  • The Equalizer

    ★★

  • The Imitation Game

  • Guardians of the Galaxy

    ★★★★

  • How to Train Your Dragon 2

  • The Grand Budapest Hotel

    ★★★★½

  • The Lego Movie

    ★★★★★

  • Whiplash

    ★★★★½

  • The Secret Life of Walter Mitty

  • American Hustle

  • The Wolf of Wall Street

    ★★★½

  • The Hunger Games: Catching Fire

  • Her

    ★★★

  • Gravity

  • Man of Steel

  • Monsters University

  • The Great Gatsby

  • Iron Man 3