Sort by
  • Creed III

    ★★★★

  • Champions

    ★★★

  • Ant-Man and the Wasp: Quantumania

    ★★

  • Cocaine Bear

    ★½

  • You People

  • The Pale Blue Eye

    ★★★½

  • Babylon

    ★★★★½

  • Puss in Boots: The Last Wish

    ★★★★

  • Avatar: The Way of Water

    ★★★★

  • Violent Night

    ★★½

  • The Guardians of the Galaxy Holiday Special

    ★★★½

  • Black Panther: Wakanda Forever

    ★★★½

  • The Autopsy

    ★★★★

  • Guillermo del Toro's Pinocchio

    ★★★★

  • Black Adam

    ★★½

  • The Redeem Team

    ★★★★

  • Werewolf by Night

    ★★★½

  • Dahmer – Monster: The Jeffrey Dahmer Story

    ★★★★

  • Amsterdam

    ★★★

  • All Quiet on the Western Front

    ★★★★★

  • The Menu

    ★★★½

  • Glass Onion

    ★★★★

  • Blonde

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★★

  • Don't Worry Darling

    ★★★★

  • TÁR

    ★★★★

  • White Noise

    ★★★

  • Barbarian

    ★★★½

  • Prey

    ★★★★

  • Nope

    ★★★★½

  • The Gray Man

    ★★★

  • Bullet Train

    ★★★★½

  • Minions: The Rise of Gru

    ★★½

  • Thor: Love and Thunder

    ★½

  • Spiderhead

    ★★★

  • Hustle

    ★★★★

  • Obi-Wan Kenobi

    ★★★★

  • Elvis

    ★★★★

  • Ricky Gervais: SuperNature

    ★★★★½

  • Triangle of Sadness

    ★★★½

  • Aftersun

    ★★★★½

  • Top Gun: Maverick

    ★★★★★

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★★

  • A Farewell to Ozark

    ★★★★½

  • Marmaduke

    ½

  • Conversations with a Killer: The John Wayne Gacy Tapes

    ★★★

  • The Northman

    ★★★½

  • Moon Knight

    ★★★½

  • Morbius

    ½

  • Deep Water

    ★★

  • X

    ★★★½

  • The Unbearable Weight of Massive Talent

    ★★★

  • The Lost City

    ★★½

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★★

  • The Batman

    ★★★★

  • Uncharted

    ★½

  • Marry Me

    ★★★

  • Fresh

    ★★★

  • The Matrix Resurrections

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★★½

  • The King's Man

  • Don't Look Up

    ★★★

  • True Story

    ★★★★

  • Hawkeye

    ★★★½

  • Sing 2

    ★★½

  • tick, tick...BOOM!

    ★★★½

  • House of Gucci

    ★★★

  • Dexter: New Blood

    ★★★★

  • Eternals

  • Dave Chappelle: The Closer

    ★★★½

  • No Time to Die

    ★★★★

  • The Last Duel

    ★★★★