• Dave Chappelle: The Closer

  • The Many Saints of Newark

    ★★★½

  • Squid Game

    ★★★★

  • The Green Knight

    ★★★½

  • The Suicide Squad

    ★★½

  • Mimi

    ★★★

  • Fear Street: 1666

    ★★½

  • Fear Street: 1978

    ★½

  • Black Widow

    ★★½

  • Fear Street: 1994

    ★½

  • Loki

    ★★★½

  • Rurouni Kenshin: The Beginning

    ★★★

  • Bo Burnham: Inside

    ½

  • Friends: The Reunion

  • Cruella

    ★★★½

  • Love, Death & Robots: The Drowned Giant

    ★★★

  • Love, Death & Robots: Life Hutch

    ★★

  • Love, Death & Robots: All Through the House

    ★★

  • Love, Death & Robots: The Tall Grass

    ★★

  • Love, Death & Robots: Snow in the Desert

    ★★½

  • Love, Death & Robots: Pop Squad

    ★★★

  • Love, Death & Robots: Ice

    ★★½

  • Love, Death & Robots: Automated Customer Service

    ★★½

  • The Woman in the Window

    ★½

  • Army of the Dead

  • Oxygen

    ★★★

  • Those Who Wish Me Dead

    ★½

  • Tom Clancy's Without Remorse

    ★★

  • Things Heard & Seen

    ★½

  • Rurouni Kenshin: The Final

    ★★★½

  • Stowaway

    ★½

  • The Mitchells vs. The Machines

    ★★★½

  • Wrath of Man

    ★★★

  • Mare of Easttown

    ★★★½

  • Why Did You Kill Me?

  • The Power

    ★★★

  • Voyagers

    ★★

  • Exterminate All the Brutes

  • Mortal Kombat

    ★★½

  • Save Ralph

  • Bad Trip

  • Godzilla vs. Kong

  • The Falcon and the Winter Soldier

    ★★★

  • Nobody

    ★★★

  • Zack Snyder's Justice League

    ★★★★

  • Operation Varsity Blues: The College Admissions Scandal

  • Coming 2 America

    ★½

  • Wheel of Fortune and Fantasy

    ★★★★

  • Petite Maman

    ★★½

  • Moxie

  • Raya and the Last Dragon

    ★★★½

  • Bad Luck Banging or Loony Porn

    ★★★

  • The United States vs. Billie Holiday

    ★★½

  • Cherry

    ★½

  • Chaos Walking

    ★½

  • Age of Samurai: Battle for Japan

  • Barb & Star Go to Vista Del Mar

  • The Map of Tiny Perfect Things

    ★★

  • Tom & Jerry

  • The Mauritanian

    ★★★½

  • Judas and the Black Messiah

    ★★★

  • Together Together

    ★★★

  • Land

    ★★★½

  • Cam Girls

    ½

  • Palmer

    ★★

  • CODA

    ★★★½

  • The Little Things

    ★★

  • Malcolm & Marie

    ★★

  • Wrong Turn

    ★★½

  • WandaVision

    ★★★★

  • Outside the Wire

    ★★

  • The Dig

    ★★★½