Sort by
  • Mean Girls

    ★★★

  • Doctor Who: The Church on Ruby Road

    ★★★★

  • Doctor Who: The Giggle

    ★★★★½

  • Doctor Who: Wild Blue Yonder

    ★★★★★

  • Doctor Who: The Star Beast

    ★★★★½

  • Taylor Swift: The Eras Tour

    ★★★★★

  • Barbie

    ★★★½

  • No Hard Feelings

    ★★★★

  • Renfield

    ★★★★

  • Scream VI

    ★★★½

  • Nerdy Prudes Must Die

    ★★★½

  • Ant-Man and the Wasp: Quantumania

    ★½

  • M3GAN

    ★★★★

  • The Fabelmans

    ★★★★½

  • Ticket to Paradise

    ★★★★½

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★

  • Morbius

    ½

  • Turning Red

  • The Batman

    ★★★★½

  • Uncharted

    ★½

  • Monica and Friends: Lessons

    ★★★★½

  • Spider-Man: No Way Home

  • West Side Story

    ★★★★

  • All Too Well: The Short Film

    ★★★★★

  • tick, tick...BOOM!

    ★★★★½

  • Eternals

  • Encanto

    ★★★★½

  • Attack of the Hollywood Clichés!

  • Cinderella

  • Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

  • Black Widow

  • Luca

    ★★★★

  • Loki

  • Cruella

  • WandaVision

  • Just Another Christmas

  • Folklore: The Long Pond Studio Sessions

    ★★★★★

  • Rebecca

    ★★

  • Soul

  • Hamilton

    ★★★★★

  • Eduardo and Monica

    ★★★½

  • Black Friday

    ★★★★★

  • The Call of the Wild

  • Miss Americana

    ★★★★★

  • John Mulaney & The Sack Lunch Bunch

  • Cats

  • A Christmas Prince: The Royal Baby

  • The Knight Before Christmas

  • Frozen II

    ★★★½

  • Downton Abbey

    ★★★½

  • Knives Out

  • K-12

  • Steven Universe: The Movie

  • Joker

  • Monica and Friends: Bonds

    ★★★★★

  • Spider-Man: Far from Home

  • Toy Story 4

  • Always Be My Maybe

  • Good Omens

    ★★★★½

  • A Dog's Journey

    ★★★½

  • Avengers: Endgame

  • Captain Marvel

  • Taylor Swift: Reputation Stadium Tour

    ★★★★★

  • The Guy Who Didn't Like Musicals

  • A Christmas Prince: The Royal Wedding

  • Mary Poppins Returns

  • Aquaman

  • The Princess Switch

  • Ralph Breaks the Internet

  • At Eternity's Gate

    ★★½

  • The Honest Candidate 2

  • Ana e Vitória