Sort by

Willow has logged 13 entries for films during November 2021.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
28
Cowboy Bebop: The Lost Session

Cowboy Bebop: The Lost Session

2021
×
½
Read the review Edit this entry  
27
Pig

Pig

2021
×
★★★
Read the review Edit this entry  
26
Alita: Battle Angel

Alita: Battle Angel

2019
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
26
Knowing

Knowing

2009
×
Read the review Edit this entry  
24
Hackers

Hackers

1995
×
★★★
Edit this entry  
24
Old

Old

2021
×
★★★
Read the review Edit this entry  
23
The Ring

The Ring

2002
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
23
Pulse

Pulse

2006
×
★★½
Read the review Edit this entry  
22
Pom Poko

Pom Poko

1994
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
10
Freaky

Freaky

2020
×
★★½
Read the review Edit this entry  
08
Resident Evil: The Final Chapter

Resident Evil: The Final Chapter

2016
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
05
Resident Evil: Afterlife

Resident Evil: Afterlife

2010
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
03
Immortal

Immortal

2004
×
Read the review Edit this entry