• Shark Bait

    ★★★½

  • Firestarter

    ★★★★

  • Metal Lords

    ★★★

  • Moon Knight

    ★★★

  • Sonic the Hedgehog 2

    ★★

  • X

    ★★★★

  • The Lost City

    ★★★

  • The Adam Project

    ★★½

  • Snake Island Python

    ★★½

  • The Batman

  • Turning Red

    ★★★

  • Texas Chainsaw Massacre

    ★★★½

  • Uncharted

    ★★½

  • Death on the Nile

    ★★★★

  • Bull Shark

    ★★½

  • Home Team

    ★★½

  • Scream

    ★★★★

  • The King's Man

    ★★★★

  • The Matrix Resurrections

    ★★½

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★★★

  • Mixtape

    ★★★★

  • Nightmare Alley

    ★★★

  • Resident Evil: Welcome to Raccoon City

    ★★★

  • Hawkeye

    ★★★★

  • A Kiss Before Christmas

    ★★★★½

  • Nantucket Noel

    ★★

  • Home Sweet Home Alone

    ★★½

  • Dexter: New Blood

    ★★★★

  • Christmas Sail

    ★★★★

  • Paranormal Activity: Next of Kin

    ★★★½

  • Army of Thieves

    ★★★½

  • Eternals

    ★★★½

  • You, Me and the Christmas Trees

    ★★★

  • Celebrity Exorcism

    ★★★

  • Ghostbusters: Afterlife

    ★★★½

  • The Harder They Fall

    ★★★

  • Black as Night

    ★★★

  • Venom: Let There Be Carnage

    ★★★½

  • Slumber Party Massacre

    ★★★★

  • There's Someone Inside Your House

    ★★★

  • Kate

    ★★★★

  • Halloween Kills

  • Last Night in Soho

    ★★★½

  • Dune

    ★★★★★

  • Candyman

    ★★★

  • Sweet Girl

    ★★★

  • Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

    ★★★★

  • Jurassic Shark 2: Aquapocalypse

    ★★★

  • Swim

    ★★

  • Spin

    ★★★½

  • Don't Breathe 2

    ★★★½

  • Free Guy

    ★★

  • The Suicide Squad

    ★★★★½

  • Jungle Cruise

    ★★★

  • Snake Eyes: G.I. Joe Origins

    ★★★

  • Fear Street: 1666

    ★★★½

  • Gunpowder Milkshake

    ★★★½

  • Crashing Through the Snow

    ★★★★

  • Fear Street: 1978

    ★★★

  • Black Widow

    ★★★

  • The Simpsons: The Good, the Bart, and the Loki

    ★★

  • Fear Street: 1994

    ★★★

  • Escape Room: Tournament of Champions

    ★★★

  • The Forever Purge

    ★★★★½

  • A Cinderella Story: Starstruck

    ★★★

  • Claw

    ★★★

  • Jungle Run

    ★★

  • Luca

    ★★★½

  • Werewolves Within

    ★★★

  • The Conjuring: The Devil Made Me Do It

    ★★

  • Aquarium of the Dead

    ★★★

  • F9

    ★★★½