Sort by
  • Wish

    ★★★

  • The Hunger Games: The Ballad of Songbirds & Snakes

    ★★★½

  • The Creator

    ★★★

  • Next Goal Wins

    ★★★★

  • Teenage Mutant Ninja Turtles: Mutant Mayhem

    ★★★★

  • Haunted Mansion

    ★★★★

  • Oppenheimer

    ★★★★½

  • Barbie

    ★★★★★

  • No Hard Feelings

    ★★★

  • Spider-Man: Across the Spider-Verse

    ★★★★★

  • Elemental

    ★★★

  • Indiana Jones and the Dial of Destiny

    ★★½

  • Fast X

    ★★★½

  • The Little Mermaid

    ★★½

  • Guardians of the Galaxy Vol. 3

    ★★★★

  • Paint

    ★★★★

  • The Super Mario Bros. Movie

    ★★★★

  • Renfield

    ★★★

  • Are You There God? It's Me, Margaret.

    ★★★★

  • Shazam! Fury of the Gods

    ★★½

  • Dungeons & Dragons: Honor Among Thieves

    ★★★½

  • Scream VI

    ★★½

  • Magic Mike's Last Dance

    ★★

  • Ant-Man and the Wasp: Quantumania

    ★★★

  • Knock at the Cabin

    ★★★★

  • I Wanna Dance with Somebody

  • Puss in Boots: The Last Wish

  • Avatar: The Way of Water

  • The Guardians of the Galaxy Holiday Special

    ★★★½

  • Strange World

    ★★★½

  • Spirited

    ★★★★½

  • Black Panther: Wakanda Forever

    ★★★½

  • Black Adam

    ★★½

  • Rosaline

  • Lyle, Lyle, Crocodile

    ★½

  • Hocus Pocus 2

    ★★½

  • Do Revenge

    ★★★

  • The Fabelmans

    ★★★½

  • The Menu

    ★★★★½

  • Glass Onion

    ★★★★★

  • The Woman King

    ★★★★½

  • See How They Run

    ★★½

  • Bros

    ★★★½

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★★

  • Don't Worry Darling

    ★★★★

  • Nope

    ★★★½

  • Bullet Train

    ★★★★

  • Z-O-M-B-I-E-S 3

    ★★½

  • Thor: Love and Thunder

    ★★★½

  • Lightyear

    ★★★½

  • Elvis

    ★★★

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★★½

  • Fantastic Beasts: The Secrets of Dumbledore

    ★½

  • The Northman

    ★★★★

  • Morbius

    ★★½

  • Bodies Bodies Bodies

    ★★★★

  • The Unbearable Weight of Massive Talent

    ★★★½

  • The Lost City

    ★★½

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★★

  • Turning Red

    ★★½

  • The Batman

    ★★★½

  • Marry Me

    ★★★

  • Death on the Nile

    ★★½

  • Dual

    ★★★★½

  • Scream

    ★★★

  • The 355

    ★★

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★½

  • The King's Man

    ★★

  • Don't Look Up

    ★★★★½

  • Nightmare Alley

    ★★★

  • West Side Story

    ★★★

  • Licorice Pizza

    ★★