Sort by
  • Nowhere

    ★★½

  • Oppenheimer

    ★★★½

  • Barbie

    ★★★½

  • Mission: Impossible – Dead Reckoning Part One

    ★★★½

  • Meg 2: The Trench

    ★★

  • Fast X

    ★★½

  • The Little Mermaid

    ★★

  • John Mulaney: Baby J

    ★★★

  • Guardians of the Galaxy Vol. 3

    ★★★

  • Beau Is Afraid

    ★★★★

  • Home for Rent

    ★★★

  • BEEF

    ★★★★

  • Hunger

    ★★★

  • The Super Mario Bros. Movie

    ★★★

  • MH370: The Plane That Disappeared

    ★★

  • Scream VI

    ★★★

  • The Strays

    ★★

  • Missing

    ★★★

  • The Hatchet Wielding Hitchhiker

    ★★½

  • A Man Called Otto

    ★★★

  • UFO Sweden

    ★★½

  • Narvik

    ★★½

  • Babylon

    ★★★½

  • Avatar: The Way of Water

    ★★½

  • Long Live the Bonus Family

    ★★½

  • Talk to Me

    ★★★

  • The Murmuring

    ★★★

  • The Viewing

    ★★★½

  • Dreams in the Witch House

    ★★

  • Pickman's Model

    ★★½

  • The Outside

    ★★★

  • The Autopsy

    ★★★½

  • Graveyard Rats

    ★★★

  • Lot 36

    ★★★

  • Prey for the Devil

    ★½

  • Guillermo del Toro's Pinocchio

    ★★★★

  • Roald Dahl's Matilda the Musical

    ★★★

  • Dahmer – Monster: The Jeffrey Dahmer Story

    ★★★

  • Glass Onion

    ★★★

  • The Menu

    ★★★½

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★½

  • The Whale

    ★★★

  • TÁR

    ★★★★

  • Barbarian

    ★★★½

  • Me Time

    ★½

  • Fall

    ★★★

  • Nope

    ★★★½

  • Bullet Train

    ★★★

  • The Gray Man

    ★★½

  • Girl in the Picture

    ★★★

  • Keep Sweet: Pray and Obey

    ★★★

  • Bo Burnham: The Inside Outtakes

    ★★★★

  • Jurassic World Dominion

    ★★

  • Aftersun

    ★★★★½

  • Triangle of Sadness

    ★★★½

  • Men

    ★★½

  • Last Seen Alive

    ★½

  • Our Father

    ★★

  • Top Gun: Maverick

    ★★★

  • Jimmy Savile: A British Horror Story

    ★★½

  • Sonic the Hedgehog 2

    ★★★

  • Fantastic Beasts: The Secrets of Dumbledore

    ★★

  • The Northman

    ★★★½

  • RRR

    ★★★½

  • Bad Vegan: Fame. Fraud. Fugitives.

    ★★½

  • X

    ★★★½

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★½

  • The Batman

    ★★★½

  • Texas Chainsaw Massacre

    ★★

  • Death on the Nile

    ★★½

  • The Tinder Swindler

    ★★★

  • Navalny

    ★★★½