Sort by
  • Athena

    ★★★★

  • Fall

    ★★½

  • Day Shift

  • Prey

    ★★★

  • Nope

    ★★★½

  • The Roundup

    ★★★½

  • The Northman

    ★★★★

  • Moon Knight

  • Ambulance

    ★★★

  • Bodies Bodies Bodies

    ★★½

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★

  • The Batman

    ★★★★

  • Uncharted

    ★★½

  • Nice View

  • Emily the Criminal

    ★★★

  • The King's Man

    ★★

  • Don't Look Up

    ★★½

  • Nightmare Alley

    ★★½

  • Licorice Pizza

    ★★★★

  • All Too Well: The Short Film

  • Red Notice

  • FC Bayern – Behind the Legend

  • The Shadow in My Eye

    ★★★½

  • Army of Thieves

    ★★

  • The Harder They Fall

    ★★★½

  • Maid

  • Midnight Mass

  • The Tragedy of Macbeth

    ★★★★

  • Squid Game

  • Help

    ★★★★

  • Miracle: Letters to the President

    ★★★½

  • The Last Duel

    ★★★★

  • Kate

    ★★

  • Last Night in Soho

    ★★★★

  • Spencer

    ★★★½

  • Dune

  • The Power of the Dog

    ★★★★

  • C'mon C'mon

    ★★★★½

  • The Hand of God

    ★★★★

  • King Richard

    ★★★★

  • The Card Counter

    ★★★½

  • Malignant

    ★★★★

  • Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

    ★★★★½

  • Free Guy

    ★★★

  • The Green Knight

    ★★★½

  • The Suicide Squad

    ★★★½

  • Jungle Cruise

    ★★★

  • Emergency Declaration

    ★★★★

  • Vortex

    ★★★★

  • Red Rocket

    ★★★★

  • A Hero

    ★★★★

  • Titane

    ★★

  • The French Dispatch

    ★★★★

  • Feathers

    ★★★½

  • The Medium

    ★★★½

  • After Yang

    ★★★★

  • The Worst Person in the World

    ★★★★½

  • Fatherhood

    ★★★½

  • Souad

    ★★★½

  • The Conjuring: The Devil Made Me Do It

    ★★½

  • Cruella

    ★★★★½

  • The Place

  • Aloners

    ★★★½

  • Wrath of Man

    ★★★½

  • Godzilla vs. Kong

    ★★

  • Nobody

    ★★★½

  • Wheel of Fortune and Fantasy

    ★★★★

  • Boss Level

    ★★★

  • Why, Human?

  • The Mauritanian

    ★★★½

  • Judas and the Black Messiah

    ★★★★

  • Hive

    ★★★★