RSS feed for Matías

Matías has watched 31 music films.

  • Anima

  • El Potro: Lo mejor del amor

    ★★½

  • Vox Lux

    ★★★½

  • Climax

    ★★★½

  • Cold War

    ★★★★½

  • Leto

    ★★★½

  • Hearts Beat Loud

    ★★★

  • La La Land

    ★★★

  • Sing Street

    ★★★★½

  • Whiplash

    ★★★★½

  • We Are Mari Pepa

    ★★★½

  • P3nd3jo5

    ½

  • Scott Pilgrim vs. the World

    ★★★★★

  • High School Musical 2

  • You, the Living

    ★★★★½

  • La Vie en Rose

    ★★★★

  • Once

    ★★★★★

  • High School Musical

  • Walk the Line

    ★★★½

  • The Beat That My Heart Skipped

    ★★★★

  • Metallica: Some Kind Of Monster

  • School of Rock

  • High Fidelity

    ★★★

  • Sweet and Lowdown

    ★★★★

  • Wild Tango

    ★★★★

  • All the Mornings of the World

    ★★★★

  • Amadeus

    ★★★★½

  • Pink Floyd: The Wall

    ★★★★

  • The Buddy Holly Story

    ★★

  • Cabaret

    ★★★

  • Magical Mystery Tour

    ★★★½