RSS feed for Matías
  • The Devil, Probably

    ★★★★

  • Mouchette

    ★★★½

  • In My Country

    ½

  • The People vs. Larry Flynt

    ★★★

  • Carnal Knowledge

    ★★★½

  • The Tree of Life

    ★★★½

  • Knight of Cups

    ★★★

  • Song to Song

    ★★★½

  • This Is Where I Leave You

    ★★★

  • Bacurau

    ★★★½

  • Kiki's Delivery Service

    ★★★★

  • Blue Jasmine

    ★★★½

  • The Bye Bye Man

    ½

  • The Legend of the Holy Drinker

    ★★★

  • 22 July

    ★★★

  • Cecil B. Demented

    ★★★★

  • Jojo Rabbit

    ★★★½

  • American Hustle

    ★★★★