RSS feed for Matías

Matías has rated 28 films ★★★★★ .

  • Marriage Story

    ★★★★★

  • Inland Empire

    ★★★★★

  • 2001: A Space Odyssey

    ★★★★★

  • Baraka

    ★★★★★

  • Paterson

    ★★★★★

  • Dogville

    ★★★★★

  • Pink Flamingos

    ★★★★★

  • Ghost in the Shell

    ★★★★★

  • Before Sunset

    ★★★★★

  • Once

    ★★★★★

  • No Country for Old Men

    ★★★★★

  • Dogtooth

    ★★★★★

  • Inglourious Basterds

    ★★★★★

  • The White Ribbon

    ★★★★★

  • Scott Pilgrim vs. the World

    ★★★★★

  • Wolf Children

    ★★★★★

  • Why Don't You Play in Hell?

    ★★★★★

  • Her

    ★★★★★