Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
23
Peter Rabbit 2: The Runaway

Peter Rabbit 2: The Runaway

2021
×
★★★
Read the review Edit this entry  
21
Army of the Dead

Army of the Dead

2021
×
★★
Read the review Edit this entry  
18
Terminator 2: Judgment Day

Terminator 2: Judgment Day

1991
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
30
Tom Clancy's Without Remorse

Tom Clancy's Without Remorse

2021
×
★½
Read the review Edit this entry  
14
Iron Sky: The Coming Race

Iron Sky: The Coming Race

2019
×
★★★
Read the review Edit this entry  
13
Train to Busan

Train to Busan

2016
×
★★★★
Edit this entry  
12
The Map of Tiny Perfect Things

The Map of Tiny Perfect Things

2021
×
★★★
Read the review Edit this entry  
06
Instant Family

Instant Family

2018
×
★★★
Read the review Edit this entry  
05
Greenland

Greenland

2020
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
03
The Rhythm Section

The Rhythm Section

2020
×
★★
Read the review Edit this entry  
02
The Broken Hearts Gallery

The Broken Hearts Gallery

2020
×
★★
Read the review Edit this entry  
26
Happy Death Day 2U

Happy Death Day 2U

2019
×
★★★
Read the review Edit this entry  
17
Blithe Spirit

Blithe Spirit

2020
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
16
Outside the Wire

Outside the Wire

2021
×
★★½
Read the review Edit this entry  
31
Cats

Cats

2019
×
Read the review Edit this entry  
25
The Midnight Sky

The Midnight Sky

2020
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
25
Soul

Soul

2020
×
★★★★★
Read the review Edit this entry