Matt has rated 42 films ★½ .

  • Beyond the Darkness

    ★½

  • The Babysitter: Killer Queen

    ★½

  • Shocker

    ★½

  • The People Under the Stairs

    ★½

  • Fulci for Fake

    ★½

  • Friday the 13th

    ★½

  • Halloween

    ★½

  • Nemesis 3: Time Lapse

    ★½

  • Godmonster of Indian Flats

    ★½

  • Thor: The Dark World

    ★½

  • The Incredible Hulk

    ★½

  • Justice League

    ★½

  • Jurassic Park III

    ★½

  • King Arthur

    ★½

  • Silent House

    ★½

  • Lady Street Fighter

    ★½

  • Count Dracula's Great Love

    ★½

  • Once Bitten

    ★½