Sort by

Matt has logged 11 entries for films during May 2021.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
31
Eyes Wide Shut

Eyes Wide Shut

1999
×
★★★★½
Read prior review Edit this entry  
31
Iron Man 2

Iron Man 2

2010
×
★★★½
Read prior review Edit this entry  
30
Patriot Games

Patriot Games

1992
×
★★½
Read the review Edit this entry  
29
Cruella

Cruella

2021
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
28
A Quiet Place Part II

A Quiet Place Part II

2020
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
24
A Quiet Place

A Quiet Place

2018
×
★★★★★
Read prior review Edit this entry  
17
P!NK: All I Know So Far

P!NK: All I Know So Far

2021
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
16
The Omen

The Omen

1976
×
★★★
Read the review Edit this entry  
15
Army of the Dead

Army of the Dead

2021
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
09
Se7en

Se7en

1995
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
04
The Mitchells vs. The Machines

The Mitchells vs. The Machines

2021
×
★★★
Read the review Edit this entry