Sort by
  • Ghosted

    ½

  • The Super Mario Bros. Movie

    ★★

  • Air

    ★★★

  • Shazam! Fury of the Gods

    ★½

  • John Wick: Chapter 4

    ★★★★½

  • Dungeons & Dragons: Honor Among Thieves

    ★★★½

  • Cocaine Bear

  • You People

  • I Believe in Santa

    ½

  • Puss in Boots: The Last Wish

    ★★★½

  • M3GAN

    ★★★

  • Avatar: The Way of Water

    ★★★★½

  • The Noel Diary

    ★½

  • Christmas with You

    ★½

  • Falling for Christmas

  • Black Panther: Wakanda Forever

    ★★★

  • Guillermo del Toro's Pinocchio

    ★★★

  • Black Adam

    ½

  • Halloween Ends

    ★★

  • Christmas Bloody Christmas

    ★★½

  • The Munsters

    ★★½

  • Smile

    ★★★

  • Amsterdam

  • All Quiet on the Western Front

    ★★½

  • Sick

    ★★★½

  • Wendell & Wild

    ★★★

  • The Menu

    ★★½

  • Glass Onion

    ★★★½

  • The Fabelmans

    ★★★★½

  • Blonde

    ★★

  • Don't Worry Darling

    ★½

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★★

  • Empire of Light

    ★★

  • All the Beauty and the Bloodshed

    ★★★★½

  • Women Talking

    ★★★

  • TÁR

    ★★★★½

  • Barbarian

    ★★★★

  • Prey

    ★★★½

  • Skinamarink

    ★★★½

  • Nope

    ★★★★★

  • The Gray Man

    ★½

  • Bullet Train

    ★★

  • Thor: Love and Thunder

    ★½

  • Hazing

    ★★½

  • The Bob's Burgers Movie

    ★★★½

  • Elvis

    ★★★

  • Decision to Leave

    ★★★★½

  • Jurassic World Dominion

    ½

  • Triangle of Sadness

    ★★★

  • Chip 'n Dale: Rescue Rangers

    ★★½

  • EO

    ★★★½

  • Top Gun: Maverick

    ★★★★

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★½

  • The Northman

    ★★★★½

  • Moon Knight

    ★½

  • Morbius

  • Fantastic Beasts: The Secrets of Dumbledore

    ★½

  • The Bubble

  • RRR

    ★★★★

  • Incantation

    ★★

  • Deep Water

    ★★½

  • Ambulance

    ★★★

  • X

    ★★★★

  • The Unbearable Weight of Massive Talent

    ★★½

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★

  • Turning Red

    ★★★

  • The Adam Project

    ★½

  • The Batman

    ★★★★

  • Texas Chainsaw Massacre

    ★½

  • Kimi

    ★★★½

  • Death on the Nile

    ★★

  • Jackass Forever

    ★★★★