• Toy Story 4

    ★★★★

  • I'm Thinking of Ending Things

    ★★

  • Summer Holiday

    ★★★

  • Thunderball

    ★★

  • Solo: A Star Wars Story

    ★★★★

  • Goldfinger

    ★★★½

  • From Russia with Love

    ★★★★

  • Dr. No

    ★★★½

  • North by Northwest

    ★★★★

  • Van Helsing

  • Rambo: Last Blood

    ★½

  • 1917

    ★★★★½

  • How to Build a Girl

    ★★★★

  • Jesus Christ Superstar

    ★★★★★

  • Star Wars: The Force Awakens

    ★★★

  • Hamilton

    ★★★★½

  • American Graffiti

    ★★★★★

  • Da 5 Bloods

    ★★★½