• Scream

    ★★★

  • Jimmy Carr: His Dark Material

    ★★★

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★★½

  • Snoopy Presents: For Auld Lang Syne

    ★★

  • Shaun the Sheep: The Flight Before Christmas

    ★★★

  • Licorice Pizza

    ★★★★

  • The Beatles: Get Back

    ★★★★½

  • 'Twas the Fight Before Christmas

    ★★★★

  • Black Friday

  • tick, tick...BOOM!

    ★★★★

  • Encanto

    ★★½

  • Eternals

    ★★★½

  • Ron's Gone Wrong

    ★★★

  • Muppets Haunted Mansion

    ★★½

  • Dave Chappelle: The Closer

    ★★★★

  • No Time to Die

    ★★½

  • Camp Confidential: America's Secret Nazis

    ★★★½

  • The Eyes of Tammy Faye

    ★★★½

  • Last Night in Soho

    ★★★½

  • King Richard

    ★★★½

  • The Card Counter

    ★★★

  • Malignant

    ★½

  • The History of the Atlanta Falcons

    ★★★½

  • Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

    ★★★½

  • The Green Knight

    ★★★½

  • The Suicide Squad

    ★★★½

  • Batman: The Long Halloween, Part Two

    ★★★

  • Jungle Cruise

    ★★½

  • Pig

    ★★★

  • Fear Street: 1666

    ★★

  • Gunpowder Milkshake

    ★★

  • JFK Revisited: Through The Looking Glass

    ★★★½

  • The French Dispatch

    ★★★★

  • Fear Street: 1978

    ★★

  • Black Widow

    ★★★½

  • Fear Street: 1994

    ★★

  • Lansky

    ★★★

  • Batman: The Long Halloween, Part One

    ★★★

  • Dave Chappelle: Live in Real Life

    ★★★½

  • The One and Only Dick Gregory

    ★★★★

  • Luca

    ★★★½

  • Pray Away

    ★★½

  • No Man of God

    ★★½

  • Loki

    ★★★½

  • Rose West: Born Evil?

    ★½

  • The Woman in the Window

    ★★½

  • Army of the Dead

    ★★

  • The Mitchells vs. The Machines

    ★★★½

  • Naked Singularity

    ★★

  • Mortal Kombat

    ★★★

  • Bad Trip

    ★★★½

  • Godzilla vs. Kong

    ★★½

  • The Falcon and the Winter Soldier

    ★★★½

  • Nobody

    ★★★½

  • Zack Snyder's Justice League

    ★★½

  • The Meaning of Hitler

    ★★★½

  • Raya and the Last Dragon

    ★★★

  • Willy's Wonderland

    ★★½

  • Judas and the Black Messiah

    ★★★★

  • Prisoners of the Ghostland

    ★★

  • Homeroom

    ★★½

  • Cryptozoo

    ★★

  • CODA

    ★★★½

  • The Little Things

    ★★★

  • WandaVision

    ★★★★

  • Death to 2020

    ★★

  • Wonder Woman 1984

    ★½

  • The Last Blockbuster

    ★★★

  • Femalien: Cosmic Crush

    ½

  • The Man in the Woods

    ★½

  • Happiest Season

    ½

  • Mank

    ★★★½