Sort by
  • Violent Night

    ★★★★

  • Werner Herzog: Radical Dreamer

    ★★½

  • Rhinegold

    ★★★½

  • Black Panther: Wakanda Forever

    ★★½

  • Prey for the Devil

    ★★

  • Der Nachname

    ★½

  • Black Adam

    ★½

  • Halloween Ends

    ★½

  • Old People

    ★★½

  • The Price We Pay

    ★★★½

  • Werewolf by Night

    ★★½

  • Smile

    ★★★½

  • Amsterdam

    ★★½

  • Jeepers Creepers: Reborn

    ★½

  • Sarangi

    ★★½

  • The Menu

    ★★★½

  • The Woman King

    ★★★½

  • Mad Heidi

    ★★★½

  • Don't Worry Darling

    ★★★

  • Letter to My Mother for My Son

    ★★½

  • Bones and All

    ★★½

  • Raven's Hollow

    ★★★★

  • The Invitation

    ★★

  • Medusa Deluxe

    ★★★

  • Beast

    ★★★½

  • Day Shift

    ★★★

  • Groot Takes a Bath

    ★★★

  • Groot's Pursuit

    ★★★

  • The Little Guy

    ★★★½

  • Groot's First Steps

    ★★★

  • The Year of the Shark

    ★★

  • Prey

    ★★★

  • A.S.M.ortal

    ★★★½

  • Orphan: First Kill

    ★★★

  • Wilderness

    ★★

  • One Piece Film Red

    ★★

  • Megalomaniac

    ★★★★

  • Alienoid

    ★★★

  • Magnum Opus

    ★★★

  • Nope

    ★★½

  • Mrs. Harris Goes to Paris

    ★★★★

  • American Carnage

    ★★★½

  • Where the Crawdads Sing

    ★★½

  • Pietà

    ★★½

  • Bullet Train

    ★★★½

  • Minions: The Rise of Gru

    ★★★

  • Thor: Love and Thunder

    ★½

  • Dragon Ball Super: Super Hero

    ★★★★

  • Employee of the Month

    ★★★

  • Family Dinner

    ★★★

  • Next Exit

    ★★★

  • Huesera

    ★★★

  • Swallowed

    ★★★

  • Hideous

    ★½

  • Sick of Myself

    ★★★½

  • Triangle of Sadness

    ★★★½

  • Love, Death & Robots: In Vaulted Halls Entombed

    ★★★½

  • Love, Death & Robots: Mason's Rats

    ★★★★

  • Love, Death & Robots: Swarm

    ★★★

  • Love, Death & Robots: Kill Team Kill

    ★★★½

  • Love, Death & Robots: Night of the Mini Dead

    ★★★½

  • Love, Death & Robots: The Very Pulse of the Machine

    ★★★½

  • Love, Death & Robots: Bad Travelling

    ★★★★

  • Love, Death & Robots: Jibaro

    ★★★

  • Three Thousand Years of Longing

    ★★★½

  • Nothing

    ★★★

  • Hunt

    ★★★★

  • Moloch

    ★★★

  • Last Seen Alive

    ★★

  • The Roundup

    ★★★½

  • Love, Death & Robots: Three Robots: Exit Strategies

    ★★★½

  • Firestarter

    ★★★