• Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★★½

  • 2000 Mules

    ★★

  • Downton Abbey: A New Era

    ★★★

  • White Hot: The Rise & Fall of Abercrombie & Fitch

    ★★½

  • The Northman

    ★★★★

  • Sonic the Hedgehog 2

    ★★½

  • Fantastic Beasts: The Secrets of Dumbledore

    ★★★

  • The Unbearable Weight of Massive Talent

    ★★★½

  • The Lost City

    ★★★½

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★

  • The Adam Project

    ★★★

  • Tyler Perry's A Madea Homecoming

    ★★½

  • The Batman

    ★★★★

  • Turning Red

    ★★★½

  • Dog

    ★★★

  • Uncharted

    ★½

  • Death on the Nile

    ★★★

  • Jackass Forever

    ★★★½

  • The 355

    ★★

  • Harry Potter 20th Anniversary: Return to Hogwarts

    ★★★★

  • Death to 2021

    ★★½

  • American Underdog

    ★★½

  • The King's Man

    ★★

  • The Matrix Resurrections

    ★★

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★★

  • Don't Look Up

    ★★★

  • Single All the Way

    ★½

  • West Side Story

    ★★★★

  • House of Gucci

    ★★★

  • Sing 2

    ★★★

  • tick, tick...BOOM!

    ★★★½

  • Red Notice

    ★★

  • Encanto

    ★★★½

  • Eternals

    ★★½

  • Ghostbusters: Afterlife

    ★★★½

  • No Time to Die

    ★★★½

  • The Eyes of Tammy Faye

    ★★★

  • Dear Evan Hansen

    ★★

  • Dune

    ★★★★

  • Belfast

    ★★★½

  • He's All That

    ★★

  • Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

    ★★★★

  • Respect

    ★★½

  • Free Guy

    ★★★½

  • The Suicide Squad

    ★★★½

  • Jungle Cruise

    ★★★

  • Snake Eyes: G.I. Joe Origins

    ★★½

  • Gunpowder Milkshake

    ★★½

  • The French Dispatch

    ★★★½

  • Black Widow

    ★★★½

  • Luca

    ★★★

  • Hitman's Wife's Bodyguard

    ★★★

  • Roadrunner: A Film About Anthony Bourdain

    ★★★½

  • 12 Mighty Orphans

    ★★★

  • In the Heights

    ★★★★

  • Bo Burnham: Inside

    ★★★½

  • Twenty One Pilots: Livestream Experience

    ★★★★½

  • Spirit Untamed

    ★★½

  • F9

    ★★½

  • Cruella

    ★★★½

  • Wrath of Man

    ★★★

  • The Mitchells vs. The Machines

    ★★★★

  • Thunder Force

    ★★

  • Voyagers

    ★★

  • Mortal Kombat

    ★★½

  • Zack Snyder's Justice League

    ★★★½

  • Nobody

    ★★★½

  • WeWork: or The Making and Breaking of a $47 Billion Unicorn

    ★★★

  • Operation Varsity Blues: The College Admissions Scandal

    ★★★½

  • Coming 2 America

    ★★½

  • Raya and the Last Dragon

    ★★★½

  • Cherry

    ★★½