Sort by
Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
26
Saltburn

Saltburn

2023
×
★★★★
Edit this entry  
24
Napoleon

Napoleon

2023
×
★★★
Edit this entry  
21
Wish

Wish

2023
×
★★★
Edit this entry  
18
The Hunger Games: The Ballad of Songbirds & Snakes

The Hunger Games: The Ballad of Songbirds & Snakes

2023
×
★★★½
Edit this entry  
14
The Marvels

The Marvels

2023
×
★★★
Edit this entry  
12
The Holdovers

The Holdovers

2023
×
★★★★½
Edit this entry  
29
Killers of the Flower Moon

Killers of the Flower Moon

2023
×
★★★★½
Edit this entry  
02
The Creator

The Creator

2023
×
★★★
Edit this entry  
23
Theater Camp

Theater Camp

2023
×
★★★½
Edit this entry  
13
Dumb Money

Dumb Money

2023
×
★★★½
Edit this entry  
02
You Are So Not Invited to My Bat Mitzvah

You Are So Not Invited to My Bat Mitzvah

2023
×
★★★
Edit this entry  
01
Bottoms

Bottoms

2023
×
★★★★
Edit this entry  
27
The Beanie Bubble

The Beanie Bubble

2023
×
★★
Edit this entry  
26
Golda

Golda

2023
×
★★★
Edit this entry  
25
Senna

Senna

2010
×
★★★★
Edit this entry  
17
Blue Beetle

Blue Beetle

2023
×
★★½
Edit this entry  
15
Untold: Johnny Football

Untold: Johnny Football

2023
×
★★★
Edit this entry  
13
Chevalier

Chevalier

2022
×
★★★
Edit this entry  
11
Red, White & Royal Blue

Red, White & Royal Blue

2023
×
★★½
Edit this entry  
02
Gran Turismo

Gran Turismo

2023
×
★★★½
Edit this entry  
27
Haunted Mansion

Haunted Mansion

2023
×
★★
Edit this entry  
20
Oppenheimer

Oppenheimer

2023
×
★★★★½
Edit this entry  
19
Barbie

Barbie

2023
×
★★★½
Edit this entry  
16
Sound of Freedom

Sound of Freedom

2023
×
★★★
Edit this entry  
12
Mission: Impossible – Dead Reckoning Part One

Mission: Impossible – Dead Reckoning Part One

2023
×
★★★★
Edit this entry  
04
Past Lives

Past Lives

2023
×
★★★★½
Edit this entry  
02
Asteroid City

Asteroid City

2023
×
★★★½
Edit this entry  
01
Joy Ride

Joy Ride

2023
×
★★★
Edit this entry  
01
No Hard Feelings

No Hard Feelings

2023
×
★★½
Edit this entry  
29
Indiana Jones and the Dial of Destiny

Indiana Jones and the Dial of Destiny

2023
×
★★½
Edit this entry  
23
The Flash

The Flash

2023
×
★★★
Edit this entry  
21
Elemental

Elemental

2023
×
★★★
Edit this entry  
16
Extraction 2

Extraction 2

2023
×
★★½
Edit this entry  
10
BlackBerry

BlackBerry

2023
×
★★★★
Edit this entry  
10
Spider-Man: Across the Spider-Verse

Spider-Man: Across the Spider-Verse

2023
×
★★★★½
Edit this entry  
27
Fast X

Fast X

2023
×
★★
Edit this entry  
25
The Little Mermaid

The Little Mermaid

2023
×
★★★½
Edit this entry  
21
Are You There God? It's Me, Margaret.

Are You There God? It's Me, Margaret.

2023
×
★★★★
Edit this entry  
04
Guardians of the Galaxy Vol. 3

Guardians of the Galaxy Vol. 3

2023
×
★★★★
Edit this entry  
29
Sisu

Sisu

2022
×
★★★½
Edit this entry  
23
The Covenant

The Covenant

2023
×
★★★
Edit this entry  
16
Spirited Away

Spirited Away

2001
×
★★★★½
Edit this entry  
15
Bigorexia

Bigorexia

2020
×
★★½
Edit this entry  
12
Renfield

Renfield

2023
×
★★★
Edit this entry  
09
The Super Mario Bros. Movie

The Super Mario Bros. Movie

2023
×
★★★
Edit this entry  
07
Air

Air

2023
×
★★★★
Edit this entry  
04
Dungeons & Dragons: Honor Among Thieves

Dungeons & Dragons: Honor Among Thieves

2023
×
★★★½
Edit this entry  
31
Tetris

Tetris

2023
×
★★★½
Edit this entry  
30
John Wick: Chapter 4

John Wick: Chapter 4

2023
×
★★★★½
Edit this entry  
26
Nope

Nope

2022
×
★★★★
Edit this entry