Sort by
  • The Boogeyman

    ★★★½

  • Fast X

    ★★★

  • White Men Can't Jump

    ★★

  • The Little Mermaid

    ★★★½

  • Are You There God? It's Me, Margaret.

    ★★★★

  • John Mulaney: Baby J

  • Guardians of the Galaxy Vol. 3

    ★★★★

  • Peter Pan & Wendy

    ★★★

  • Beau Is Afraid

    ★★★★

  • Wanton

  • Ghosted

    ★½

  • The Pope's Exorcist

    ★★½

  • Renfield

    ★★★

  • The Super Mario Bros. Movie

    ★★★

  • boygenius: the film

  • Murder Mystery 2

    ★½

  • Air

    ★★★★

  • Boston Strangler

    ★★★

  • Bono & The Edge: A Sort of Homecoming with Dave Letterman

    ★★★★

  • Evil Dead Rise

    ★★★★

  • Tetris

    ★★★½

  • Shazam! Fury of the Gods

    ★★½

  • John Wick: Chapter 4

    ★★★★½

  • Dungeons & Dragons: Honor Among Thieves

    ★★★½

  • A Good Person

    ★★★½

  • Scream VI

    ★★★★½

  • 65

    ★½

  • Champions

    ★★★

  • Cocaine Bear

    ★★★½

  • Inside

    ★★★

  • BlackBerry

    ★★★★

  • Your Place or Mine

    ★★

  • Creed III

    ★★★★

  • 80 for Brady

    ★★★½

  • Ant-Man and the Wasp: Quantumania

    ★★

  • Somebody I Used to Know

    ★★½

  • Knock at the Cabin

    ★★★½

  • Winnie the Pooh: Blood and Honey

    ★★

  • Rye Lane

    ★★★★½

  • Past Lives

    ★★★★★

  • Infinity Pool

    ★★★★

  • STILL: A Michael J. Fox Movie

    ★★★★

  • Polite Society

    ★★★½

  • Missing

    ★★★½

  • You People

    ★½

  • Plane

    ★★½

  • Shotgun Wedding

    ★★

  • A Man Called Otto

    ★★★½

  • The Pale Blue Eye

    ★★

  • Babylon

    ★★★★

  • The Elephant Whisperers

  • M3GAN

    ★★★

  • Puss in Boots: The Last Wish

    ★★★★

  • Avatar: The Way of Water

    ★★★½

  • The Boy, the Mole, the Fox and the Horse

  • Diary of a Wimpy Kid: Rodrick Rules

    ★½

  • Violent Night

    ★★★½

  • Spoiler Alert

    ★★★★

  • The Guardians of the Galaxy Holiday Special

    ★★★½

  • A Christmas Story Christmas

    ★★★

  • Disenchanted

    ★★

  • Strange World

    ★★★

  • The 1975 'At Their Very Best' Live from Madison Square Garden

  • Enola Holmes 2

    ★★★

  • The Murmuring

  • The Viewing

  • Dreams in the Witch House

  • Pickman's Model

  • Black Panther: Wakanda Forever

    ★★★★

  • The Outside

  • The Autopsy

  • Graveyard Rats