Sort by
  • Diary of a Wimpy Kid

  • Red Notice

    ★★½

  • Squid Game

    ★★★★

  • Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

    ★★★★

  • Free Guy

    ★★★★

  • The Suicide Squad

    ★★★★★

  • Jungle Cruise

    ★★½

  • Space Jam: A New Legacy

    ★★½

  • The Simpsons: The Good, the Bart, and the Loki

  • Black Widow

    ★★★★

  • Fatherhood

    ★★★★

  • Luca

    ★★★

  • Loki

    ★★★★½

  • Friends: The Reunion

    ★★★★½

  • Maggie Simpson in

  • 22 vs. Earth

  • Tom Clancy's Without Remorse

    ★★★½

  • The Mitchells vs. The Machines

    ★★★★½

  • Thunder Force

  • Save Ralph

  • The Falcon and the Winter Soldier

    ★★★½

  • Raya and the Last Dragon

    ★★★½

  • WandaVision

    ★★½

  • We Can Be Heroes

  • Love and Monsters

    ★★★½

  • Soul

    ★★★★

  • Hubie Halloween

    ★★

  • The SpongeBob Movie: Sponge on the Run

    ★★

  • Artemis Fowl

    ½

  • The Wrong Missy

    ★★

  • Onward

    ★★★½

  • Impractical Jokers: The Movie

    ★★★★

  • Palm Springs

    ★★★★½

  • Birds of Prey (and the Fantabulous Emancipation of One Harley Quinn)

    ★★★★

  • Model Citizen

  • Star Wars: The Rise of Skywalker

    ★★★½

  • Jumanji: The Next Level

    ★★★

  • 1917

    ★★★★★

  • Knives Out

    ★★

  • The Angry Birds Movie 2

    ★★½

  • Fast & Furious Presents: Hobbs & Shaw

    ★★★½

  • Spider-Man: Far from Home

    ★★★★

  • Men in Black: International

  • Toy Story 4

    ★★★★½

  • Always Be My Maybe

    ★★★★

  • Murder Mystery

    ★★★★

  • Pokémon Detective Pikachu

    ★★½

  • Avengers: Endgame

    ★★★★★

  • Shazam!

    ★★★★½

  • Good Boys

    ★★★★

  • Captain Marvel

    ★★★

  • Fighting with My Family

    ★★½

  • Spider-Man: Into the Spider-Verse

    ★★★★★

  • Goosebumps 2: Haunted Halloween

    ★★½

  • Ant-Man and the Wasp

    ★★½

  • Incredibles 2

    ★★★½

  • Solo: A Star Wars Story

    ★★★★½

  • The Week Of

    ★★★★

  • Avengers: Infinity War

    ★★★★★

  • When We First Met

    ★★★

  • Black Panther

    ★★★½

  • Maze Runner: The Death Cure

    ★★★★★

  • Star Wars: The Last Jedi

    ★★★

  • Jumanji: Welcome to the Jungle

    ★★★½

  • Murder on the Orient Express

    ★★★½

  • Coco

    ★★★★★

  • Thor: Ragnarok

    ★★★★★

  • The Emoji Movie

    ½

  • Spider-Man: Homecoming

    ★★★½

  • Cars 3

    ★★★

  • Diary of a Wimpy Kid: The Long Haul

    ½

  • Guardians of the Galaxy Vol. 2

    ★★★★½