MattSands has logged 16 entries for films during 2020.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
28
Wonder Woman 1984

Wonder Woman 1984

2020
×
★½
Read the review Edit this entry  
26
The Old Man & the Gun

The Old Man & the Gun

2018
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
22
Ready or Not

Ready or Not

2019
×
★★½
Read the review Edit this entry  
21
The Invisible Man

The Invisible Man

2020
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
20
Dark Waters

Dark Waters

2019
×
★★★
Read the review Edit this entry  
15
Bad Education

Bad Education

2019
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
01
The Good Liar

The Good Liar

2019
×
★★★
Read the review Edit this entry  
04
Onward

Onward

2020
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
01
Patriot Games

Patriot Games

1992
×
★★★
Read the review Edit this entry  
20
The Way Back

The Way Back

2020
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
15
Aladdin

Aladdin

2019
×
★★½
Read the review Edit this entry  
07
Frozen II

Frozen II

2019
×
★★½
Read the review Edit this entry  
29
1917

1917

2019
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
14
The Irishman

The Irishman

2019
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
13
Parasite

Parasite

2019
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
11
Little Women

Little Women

2019
×
★★★★½
Read the review Edit this entry