Sort by
  • Missing

  • This Place Rules

    ★★

  • Babylon

    ★★★★

  • M3GAN

    ★★★★

  • Avatar: The Way of Water

    ★★★★

  • Emancipation

    ★★

  • Disney Channel's Theme: A History Mystery

  • Halloween Ends

    ★★★

  • Smile

    ★★★★

  • V/H/S/99

    ★★

  • Glass Onion: A Knives Out Mystery

    ★★★

  • The Fabelmans

    ★★★★

  • Causeway

    ★★★★

  • The Menu

    ★★

  • Don't Worry Darling

  • Pearl

    ★★★

  • Bones and All

    ★★★★

  • White Noise

    ★★

  • TÁR

    ★★★★

  • Barbarian

    ★★★

  • Not Okay

    ★★

  • Nope

    ★★★★

  • Irma Vep

  • Elvis

    ★★★

  • Triangle of Sadness

    ★★

  • Aftersun

    ★★★

  • Armageddon Time

    ★★★

  • Top Gun: Maverick

    ★★★★

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★★

  • The Simpsons: When Billie Met Lisa

  • Jerrod Carmichael: Rothaniel

  • Morbius

    ★★

  • The Bubble

  • Deep Water

    ★★★★

  • Ambulance

    ★★★★

  • Look At Me: XXXTENTACION

    ★★

  • Bodies Bodies Bodies

    ★★★★

  • X

    ★★★★

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★

  • The Batman

    ★★★

  • Kanye West: DONDA Experience Performance 2 22 22

  • Texas Chainsaw Massacre

    ★★

  • jeen-yuhs: A Kanye Trilogy

  • The Quiet Girl

    ★★

  • The Man in Room 6

  • Cha Cha Real Smooth

    ★★★

  • Fresh

    ★★

  • Scream

    ★★

  • The Matrix Resurrections

    ★★★★

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★

  • Kanye With Special Guest Drake Free Larry Hoover Benefit Concert

  • Don't Look Up

    ★★★

  • Nightmare Alley

    ★★★★

  • Licorice Pizza

    ★★★★

  • Disney's FastPass: A Complicated History

  • All Too Well: The Short Film

  • tick, tick...BOOM!

    ★★★★

  • Actors

  • Unknown Dimension: The Story of Paranormal Activity

  • Paranormal Activity: Next of Kin

    ★★

  • The Black Phone

    ★★★

  • Venom: Let There Be Carnage

    ★★

  • Halloween Kills

    ★★★

  • Last Night in Soho

    ★★

  • Marcel the Shell with Shoes On

    ★★★

  • Dune

    ★★★

  • The Power of the Dog

    ★★★

  • C'mon C'mon

    ★★★

  • The Card Counter

    ★★★★

  • Malignant

    ★★★

  • Candyman

    ★★★

  • Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

    ★★