• Bill & Ted Face the Music

    ★★★

  • Extraction

    ★★

  • Onward

    ★★★★

  • Birds of Prey (and the Fantabulous Emancipation of One Harley Quinn)

    ★★★★

  • John Mulaney & The Sack Lunch Bunch

    ★★★

  • Star Wars: The Rise of Skywalker

    ★★

  • Jumanji: The Next Level

    ★★★

  • Terminator: Dark Fate

    ★★★

  • In the Tall Grass

  • Jojo Rabbit

    ★★★★

  • Knives Out

    ★★★

  • Joker

    ★★★★

  • It Chapter Two

    ★★★

  • Fast & Furious Presents: Hobbs & Shaw

    ★★★

  • Point Blank

    ★★

  • Spider-Man: Far from Home

    ★★★

  • Midsommar

  • Toy Story 4

    ★★★

  • Dark Phoenix

    ★★★

  • John Wick: Chapter 3 - Parabellum

    ★★★★

  • Avengers: Endgame

    ★★★★

  • Shazam!

    ★★★

  • Pet Sematary

    ★★★

  • Us

    ★★★

  • Captain Marvel

    ★★★

  • Down

    ★★

  • The Lego Movie 2: The Second Part

    ★★★★

  • Extremely Wicked, Shockingly Evil and Vile

    ★★★

  • How to Train Your Dragon: The Hidden World

    ★★★★

  • Black Mirror: Bandersnatch

    ★★★★

  • Bumblebee

    ★★★

  • Spider-Man: Into the Spider-Verse

    ★★★★

  • Bird Box

    ★★★

  • Venom

    ★★

  • The Nun

    ★★

  • Ant-Man and the Wasp

  • Solo: A Star Wars Story

    ★★

  • Deadpool 2

    ★★★★

  • Avengers: Infinity War

    ★★★★★

  • Annihilation

    ★★

  • Black Panther

    ★★★★

  • Hereditary

    ★★★

  • Star Wars: The Last Jedi

    ★★★

  • Justice League

  • Thor: Ragnarok

    ★★★★

  • Happy Death Day

    ★★★★

  • Blade Runner 2049

    ★★★★

  • Blade Runner: Black Out 2022

    ★★★

  • Gerald's Game

    ★★★

  • Kingsman: The Golden Circle

    ★★★

  • 2048: Nowhere to Run

    ★★★

  • Downsizing

  • It

  • 2036: Nexus Dawn

    ★★★★

  • Spider-Man: Homecoming

  • Annabelle: Creation

    ★★★

  • Guardians of the Galaxy Vol. 2

    ★★★

  • The Fate of the Furious

  • Baby Driver

    ★★★★

  • John Wick: Chapter 2

    ★★★

  • Get Out

  • Clinical

    ★★

  • Rogue One: A Star Wars Story

    ★★★

  • Doctor Strange

  • Split

  • Captain America: Civil War

    ★★★★

  • Deadpool

    ★★★★

  • Star Wars: The Force Awakens

    ★★★

  • Ant-Man

  • Kung Fury

    ★★★★

  • Avengers: Age of Ultron

    ★★★

  • Furious 7