Sort by
  • Rocketman

    ★★★★½

  • Avengers: Endgame

    ★★★★½

  • Booksmart

    ★★★★★

  • The Lego Movie 2: The Second Part

    ★★★★

  • Spider-Man: Into the Spider-Verse

    ★★★★★

  • Mary Poppins Returns

    ★★★½

  • The Grinch

    ★★★

  • Ralph Breaks the Internet

    ★★★★

  • Bad Times at the El Royale

    ★★★½

  • Green Book

    ★★

  • The Favourite

    ★★★★★

  • Roma

    ★★★★★

  • The Happytime Murders

    ½

  • Mission: Impossible – Fallout

    ★★★★½

  • Teen Titans Go! To the Movies

    ★★★½

  • Jurassic World: Fallen Kingdom

  • Incredibles 2

    ★★★½

  • Show Dogs

    ★½

  • Daphne & Velma

  • Avengers: Infinity War

    ★★★★

  • Sherlock Gnomes

    ★★

  • A Wrinkle in Time

    ½

  • Game Night

    ★★★★

  • Peter Rabbit

    ★★½

  • Black Panther

    ★★★½

  • Sorry to Bother You

    ★★★★

  • Won't You Be My Neighbor?

    ★★★★★

  • Star Wars: The Last Jedi

    ★★★½

  • A Frozen Christmas 2

    ½

  • Ferdinand

    ★★½

  • Justice League

    ½

  • Coco

    ★★★

  • Woody Woodpecker

  • It

    ★★★

  • Lady Bird

    ★★★★½

  • The Shape of Water

    ★★★★★

  • The Emoji Movie

    ★★

  • The Book of Henry

    ½

  • Despicable Me 3

    ★★★

  • Cars 3

    ★★★

  • The Boss Baby

    ★★½

  • Baby Driver

    ★★★★★

  • Beauty and the Beast

    ★★★

  • A Frozen Christmas

    ½

  • Patriots Day

    ★★★½

  • The Funny Life of Pets

    ½

  • Moana

    ★★½

  • Trolls

    ★★★

  • The Swap

    ½

  • Storks

    ★★★★

  • The Founder

    ★★★

  • Sing

    ★★★½

  • Moonlight

    ★★★★½

  • La La Land

    ★★★★★

  • Suicide Squad

    ½

  • Ice Age: Collision Course

    ★½

  • The Secret Life of Pets

    ★★★½

  • Finding Dory

    ★★★

  • Alpha and Omega: Dino Digs

    ½

  • Zootopia

    ★★★★½

  • Norm of the North

    ½

  • The Revenant

    ★★★★★

  • Star Wars: The Force Awakens

    ★★★★

  • The Hateful Eight

    ★★★★½

  • The Good Dinosaur

    ★★★½

  • The Peanuts Movie

    ★★★½

  • Jurassic World

    ★½

  • Inside Out

    ★★★★

  • Tag

    ½

  • Dolphin Lover

    ½

  • The Flintstones & WWE: Stone Age SmackDown!

  • Eat My Shit

    ½