Sort by
  • The Big Lebowski

    ★★★★½

  • Crush

    ★★★½

  • Train to Busan

    ★★★★★

  • Fire Island

    ★★★½

  • Okja

    ★★★★★

  • The Shawshank Redemption

    ★★★★½

  • Funny Games

    ★★★★½

  • Mass

    ★★★★★

  • Spree

    ★★★★

  • The Hateful Eight

    ★★★★

  • Spirited Away

    ★★★★★

  • Stop Making Sense

    ★★★★★

  • Star Wars: Episode III - Revenge of the Sith

    ★★★½

  • Desert Hearts

    ★★★★½

  • Only Lovers Left Alive

    ★★★½

  • Star Wars: Episode I - The Phantom Menace

    ★★

  • The Adam Project

    ★★½

  • The Evil Dead

    ★★★½