• Cem Yılmaz: Diamond Elite Platinum Plus

    ★★½

  • The Matrix Resurrections

    ★★★½

  • Don't Look Up

    ★★★

  • Venom: Let There Be Carnage

    ★★★

  • No Time to Die

    ★★★½

  • The Bones

    ★★★

  • The Last Duel

    ★★★★

  • Dune

    ★★★★½

  • The Power of the Dog

    ★★★½

  • Free Guy

    ★★★

  • The Green Knight

    ★★★½

  • The Suicide Squad

    ★★★½

  • Titane

    ★★★½

  • The French Dispatch

    ★★★½

  • Black Widow

    ★★½

  • The Tomorrow War

    ★★★

  • Army of the Dead

    ★★½

  • Have You Ever Seen Fireflies?

    ★★★

  • Mortal Kombat

    ★★½

  • Save Ralph

    ★★★★

  • Godzilla vs. Kong

    ★★★½

  • Nobody

    ★★★★

  • Zack Snyder's Justice League

    ★★★

  • Space Sweepers

    ★★★★

  • Stuck Apart

    ★★★★

  • Wonder Woman 1984

    ★★★

  • The Call

    ★★★★

  • Love and Monsters

    ★★★★

  • Soul

    ★★★★

  • Fractured

    ★★★★

  • The Trial of the Chicago 7

    ★★★★

  • Another Round

    ★★★★

  • Nomadland

    ★★★½

  • The Devil All the Time

    ★★★½

  • Pieces of a Woman

    ★★★★

  • Tenet

    ★★★★½

  • The Old Guard

    ★★★

  • Da 5 Bloods

    ★★★½

  • Extraction

    ★★★½

  • The Last Dance

    ★★★★

  • The Invisible Man

    ★★★★

  • Vendors' Meeting

    ★★½

  • Brahms: The Boy II

    ★★

  • Sisters-In-Law at War

    ★★½

  • You Know Him

    ★★★★

  • Birds of Prey (and the Fantabulous Emancipation of One Harley Quinn)

    ★★★★

  • Comidark Films 2: The Pawn

    ★★★

  • Comidark Films 2: Insane

    ★★★½

  • Baba Parası

    ★½

  • Star Wars: The Rise of Skywalker

    ★★★

  • The Gentlemen

    ★★★½

  • 1917

    ★★★★

  • Pocket Hercules: Naim Suleymanoglu

    ★★★

  • Klaus

    ★★★½

  • You've Got Murder

    ★★½

  • Comidark Films: In Between

    ★★★½

  • Comidark Films: The Getaway

    ★★½

  • El Camino: A Breaking Bad Movie

    ★★★½

  • The Irishman

    ★★★½

  • Jojo Rabbit

    ★★★½

  • Knives Out

    ★★★½

  • Sound of Metal

    ★★★★

  • The King

    ★★★★

  • Joker

    ★★★★

  • Uncut Gems

    ★★★★

  • Ad Astra

    ★★★½

  • Weathering with You

    ★★★½

  • The Lion King

    ★★★

  • Kiss of the Rabbit God

    ★★★½

  • Spider-Man: Far From Home

    ★★★

  • Midsommar

    ★★★½

  • Toy Story 4

    ★★★½