RSS feed for max_____stirner
  • there will Never Ever be another Melee player like Hungrybox

    ★★★★½

  • Don't F**k with Cats: Hunting an Internet Killer

    ★★★½

  • Frozen II

    ★★½

  • El Camino: A Breaking Bad Movie

    ★★★★

  • The Irishman

    ★★★★★

  • Unbelievable

    ★★★½

  • Bill Burr: Paper Tiger

    ★★★★

  • Joker

    ★★★★★

  • Uncut Gems

    ★★★★★

  • Marriage Story

    ★★★★

  • Dave Chappelle: Sticks & Stones

    ★★★★

  • Ready or Not

    ★★★★

  • Anima

    ★★★★

  • Midsommar

    ★★★★★

  • Black Mirror: Striking Vipers

    ★★★★

  • Once Upon a Time… in Hollywood

    ★★★★★

  • Parasite

    ★★★★★

  • Portrait of a Lady on Fire

    ★★★★★

  • Imbued Life

    ★★★★

  • Love, Death & Robots: Fish Night

    ★★★½

  • Love, Death & Robots: Blindspot

    ★★½

  • Love, Death & Robots: Helping Hand

    ★★★★

  • Love, Death & Robots: The Witness

    ★★★★

  • Love, Death & Robots: When the Yogurt Took Over

    ★★★★

  • Love, Death & Robots: Zima Blue

    ★★★★★

  • Love, Death & Robots: Alternate Histories

    ★★★½

  • Us

    ★★★★★

  • Everybody's Everything

    ★★★½

  • Booksmart

    ★★★★

  • Happy Death Day 2U

    ★★★½

  • The Golden Glove

    ★★★★

  • System Crasher

    ★★★★

  • Little Monsters

    ★★★★½

  • Paradise Hills

    ★★★½

  • Extremely Wicked, Shockingly Evil and Vile

    ★★★★★

  • Hail Satan?

    ★★★★

  • Conversations with a Killer: The Ted Bundy Tapes

    ★★★★½

  • Patricia

    ★★★★

  • Black Mirror: Bandersnatch

    ★★★★

  • Prince of Peoria A Christmas Moose Miracle

    ★½

  • RuPaul's Drag Race Holi-slay Spectacular

  • Spider-Man: Into the Spider-Verse

    ★★★★★

  • Mary Queen of Scots

    ★★★

  • Fantastic Beasts: The Crimes of Grindelwald

    ★★½

  • The Haunting

    ★★★★★

  • Bad Times at the El Royale

    ★★★★½

  • The Clovehitch Killer

    ★★★★★

  • Wach

    ★★★

  • Hold the Dark

    ★★★½

  • Halloween

    ★★★★½

  • The Nightingale

    ★★★★★

  • Suspiria

    ★★★★★

  • The Favourite

    ★★★★★

  • The Ballad of Buster Scruggs

    ★★★★

  • First Man

    ★★★★½

  • Roma

    ★★★★★

  • Romina

    ½

  • Cam

    ★★★½

  • Mission: Impossible - Fallout

    ★★★★

  • How to Be Really Bad

    ★★★½

  • Hannah Gadsby: Nanette

  • China Not China

    ★★★★

  • Ayka

    ★★★★½

  • Girl

    ★★★★

  • Knife+Heart

    ★★★★

  • Burning

    ★★★★★

  • Under the Silver Lake

    ★★★★★

  • The House That Jack Built

    ★★★★★

  • BlacKkKlansman

    ★★★★

  • Climax

    ★★★★★

  • Solo: A Star Wars Story

    ★★★

  • A Walk Through The Doctor Forest

    ★★★½