Sort by
  • Bye Bye Barry

    ★★★½

  • Leo

    ★★★½

  • The Marvels

    ★★★½

  • Godzilla Minus One

    ★★★★½

  • The Creator

    ★★½

  • Sly

    ★★★½

  • El Conde

    ★★

  • The Equalizer 3

    ★★★★½

  • Teenage Mutant Ninja Turtles: Mutant Mayhem

    ★★★½

  • Oppenheimer

    ★★½

  • Barbie

    ★★★

  • Sound of Freedom

    ★★★½

  • Mission: Impossible – Dead Reckoning Part One

    ★★★

  • The Flash

    ★★★

  • Extraction 2

    ★★★★

  • Spider-Man: Across the Spider-Verse

    ★★★½

  • Kandahar

    ★★★★

  • Big George Foreman

    ★★★½

  • Robots

    ★★★

  • Guardians of the Galaxy Vol. 3

    ★★★★½

  • The Last Kingdom: Seven Kings Must Die

    ★★★★½

  • Murder Mystery 2

    ★★

  • Air

    ★★★★

  • John Wick: Chapter 4

    ★★½

  • 65

    ★½

  • Cocaine Bear

    ½

  • Creed III

    ★½

  • Ant-Man and the Wasp: Quantumania

  • Pathaan

    ★★★

  • Theater Camp

    ★★★★

  • Plane

    ★★★★

  • Babylon

  • Avatar: The Way of Water

    ★★★★

  • Suzume

    ★★

  • Black Panther: Wakanda Forever

    ★★★★½

  • Hellraiser

    ★★½

  • Ticket to Paradise

    ★★★½

  • Bros

    ★★★★

  • TÁR

    ★★★★

  • Orphan: First Kill

    ★★★★

  • Nope

    ½

  • The Gray Man

    ★★½

  • Thor: Love and Thunder

    ★★★½

  • The Princess

    ★★★★

  • Vengeance

    ★★★

  • Hustle

    ★★★★

  • Elvis

    ★★★★★

  • Triangle of Sadness

    ★★★★

  • Top Gun: Maverick

    ★★★

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★

  • Moon Knight

  • The Northman

    ★½

  • RRR

    ★★★★★

  • Ambulance

    ★★½

  • Linoleum

    ★★★★

  • The Unbearable Weight of Massive Talent

    ★★★★

  • The Lost City

    ★★★★

  • The White Goddess

    ★★★★

  • The Batman

    ★★★★

  • Moonfall

    ★★½

  • Something in the Dirt

    ★★★½

  • American Underdog

    ★★★

  • A Journal for Jordan

    ★★

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★★★

  • Don't Look Up

    ★★½

  • Nightmare Alley

    ★★

  • West Side Story

    ★★★

  • tick, tick...BOOM!

    ★★★★½

  • House of Gucci

    ★★★★

  • Eternals

    ★★½

  • Encanto

    ★★½

  • New York Ninja

    ★★★★