Sort by
  • Nope

    ★★★½

  • Chip 'n Dale: Rescue Rangers

    ★★★½

  • The Northman

    ★★★½

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★★

  • Turning Red

    ★★★

  • The Batman

    ★★½

  • The Matrix Resurrections

    ★★★½

  • Don't Look Up

    ★★★½

  • West Side Story

    ★★★

  • Licorice Pizza

    ★★★

  • Encanto

    ★★★½

  • No Time to Die

    ★★★½

  • Dune

    ★★★★

  • The Power of the Dog

    ★★★★

  • Free Guy

    ★★★

  • The Grand Tour Presents: Lochdown

    ★★★★

  • The Green Knight

    ★★★★

  • The Suicide Squad

    ★★★

  • Pig

    ★★★★

  • The French Dispatch

    ★★★½

  • The Worst Person in the World

    ★★★★

  • Cruella

    ★★½

  • The Mitchells vs. The Machines

    ★★★½

  • Bad Luck Banging or Loony Porn

    ★★

  • Tenet

    ★★★½

  • Downhill

  • Dirty

    ★★★★½

  • 1917

    ★★★★

  • Terminator: Dark Fate

    ★★★

  • Watchmen

    ★★★★★

  • Guns Akimbo

    ★★

  • Jojo Rabbit

    ★★★

  • Knives Out

    ★★★★½

  • Once Upon a Time… in Hollywood

    ★★★★

  • Parasite

    ★★★★★

  • A Hidden Life

    ★★½

  • John Wick: Chapter 3 - Parabellum

    ★★★½

  • Aladdin

    ★★

  • Chernobyl

    ★★★★

  • Avengers: Endgame

    ★★★★

  • Spider-Man: Into the Spider-Verse

    ★★★★½

  • Halloween

    ★½

  • The Favourite

    ★★★★½

  • Mission: Impossible - Fallout

    ★★★★½

  • Incredibles 2

    ★★½

  • Avengers: Infinity War

    ★★★½

  • The Game Changers

    ★½

  • Phantom Thread

    ★★★★

  • Star Wars: The Last Jedi

    ★★★½

  • Coco

    ★★★★½

  • Thor: Ragnarok

    ★★★★

  • Blade Runner 2049

    ★★★★★

  • The Foreigner

    ★★

  • Three Billboards Outside Ebbing, Missouri

    ★★★½

  • Lady Bird

    ★★★½

  • Dunkirk

    ★★★

  • Okja

    ★★★★

  • Twin Peaks: The Return

    ★★★★½

  • Alien: Covenant

    ★★

  • Guardians of the Galaxy Vol. 2

    ★★★

  • Atomic Blonde

    ★★★

  • Logan

    ★★★

  • John Wick: Chapter 2

    ★★★★

  • Get Out

    ★★★★

  • God's Own Country

    ★★★

  • Call Me by Your Name

    ★★★★★

  • Doctor Strange

    ★★★

  • Jack Reacher: Never Go Back

    ★★★

  • Moonlight

    ★★★

  • Arrival

    ★★★★

  • Popstar: Never Stop Never Stopping

    ★★★★

  • Captain America: Civil War

    ★★★½