• summercycle I

  • Enthusiasm

  • open sky / open sea / open ground

  • Heron 1954-2002

  • True Places

  • Maman Brigitte

  • The Demands of Ordinary Devotion

  • brushstrokes

  • An Atom on Creation's Throne

  • Lights, Like Angels, Flying

  • Looking Backward

  • Island Flyer: A Postcard from the Isle of Wight

  • Notes on Connection III

  • The Limits of Vision

  • Tigre del Carbón

    ★★★★

  • Lungta

  • Joy And Love For All Things in the Garden

  • Fire Emergencies

    ★★★½

  • vs

  • Happer's Comet

    ★★★

  • A Little Love Package

    ★★★½

  • A Story for 2 Trumpets

  • Agrilogistics

  • Soum

  • The Novelist's Film

  • Coma

    ★★

  • See You Friday, Robinson

    ★★★½

  • Ali Wong: Don Wong

  • Instant Life

    ★★★½

  • Dark Glasses

    ★★★

  • Nobody's Hero

    ★★★½

  • The United States of America

  • Surface Rites

    ★★½

  • Sea Series 23

    ★★★½

  • The Newest Olds

  • Slipstream Dream

  • P L U M E

  • self + shadow

  • The Kegelstatt Trio

    ★★★½

  • The Dream and the Radio

    ★★★★

  • Darkness, Darkness, Burning Bright – Oraison

  • Darkness, Darkness, Burning Bright – Prelude

  • Becoming Male in the Middle Ages

  • Bogwaters

    ★½

  • Eternal Melody

  • Glazing

  • Starfuckers

  • Kicking the Clouds

  • Portrait de Rosa, à la française

  • Wax Castles of Love

  • REBIRTH.jpeg

  • Her Violet Kiss

  • The Matrix Resurrections

  • Images Out of Season

  • are you haunted, daddy ? (about anxiety)

  • Licorice Pizza

  • The Beatles: Get Back

  • House of Gucci

  • Banished

  • Goat

  • Winter Flare

  • Wasteland No. 3: Moons, Sons

  • 2020

    ★★★

  • ipsae i/ii

  • Other Tidal Effects

  • The Day Lives Briefly Unscented

  • Impersonator

  • Honeymoon

  • The black bath

  • video 6

  • 69

  • Water from The Tremulous Stream