• Conversations with Friends

  • Fresh

    ★★★

  • The Hand of God: Through the Eyes of Sorrentino

  • All Too Well: The Short Film

  • The Hand of God

    ★★★★½

  • The Worst Person in the World

    ★★★★★

  • The Velvet Underground

    ★★★★½

  • Måneskin: I Wanna Be Your Slave

  • All Eyes Off Me

    ★★★

  • Friends: The Reunion

  • Save Ralph

  • Zitti e buoni

  • Euphoria: F*ck Anyone Who’s Not a Sea Blob

    ★★★★½

  • It's a Sin

    ★★★★★

  • Creating The Queen's Gambit

  • Long Toast

  • Euphoria: Trouble Don't Last Always

    ★★★★½

  • We Are The Revolution

    ½

  • This Is Not A Love Letter

  • The Queen's Gambit

    ★★★★★

  • Valley of Tears

    ★★★

  • The Third Day

    ★★★★

  • We Are Who We Are

    ★★★★½

  • 86.10° North

  • The Rise And Fall Of Shem Tov Heavy

  • Older Normal People

  • Normal People Confessions

  • Losing Alice

    ★★★★★

  • If Anything Happens I Love You

  • Dating Amber

    ★★★★

  • Graduate Together: America Honors the High School Class of 2020

  • Normal People

    ★★★★★

  • Honeymood

    ★★★½

  • Date Night

  • Self Made: Inspired by the Life of Madam C.J. Walker

  • Shiva Baby

    ★★★★

  • All the Bright Places

    ★★½

  • keep on smiling

  • vanilla

  • The Social Dilemma

    ★★

  • Promising Young Woman

    ★★½

  • Little Women

    ★★★★½

  • Incitement

    ★★★★½

  • The King

    ★★½

  • Joker

    ★★★★★

  • Waves

    ★★★★★

  • A Rainy Day in New York

    ★★½

  • Wishing Apple

  • Anima

  • Midsommar

    ★★★

  • It's Still Your Bed

  • Once Upon a Time… in Hollywood

    ★★★½

  • Yesterday

    ★★★

  • The Last Summer

    ½

  • Spider in the Web

    ★★½

  • Booksmart

    ★★

  • Honey Boy

    ★★★★

  • The Other Story

    ★★★★

  • This Is Måneskin

  • An Affair

    ★★

  • A Faithful Man

    ★★★½

  • mid90s

    ★★★

  • Sierra Burgess Is a Loser

  • Beautiful Boy

    ★★★★★

  • Boy Erased

    ★★★★

  • To All the Boys I've Loved Before

    ★½

  • Flawless

    ★★★

  • future

  • Truth or Dare

    ½

  • Our Way Back

  • Love, Simon

    ★★★

  • Juliet, Naked

    ★★★½