RSS feed for maya
  • Once Upon a Time… in Hollywood

    ★★★

  • 5 Centimeters per Second

    ★★★

  • Little Women

    ★★★★★

  • John Mulaney & The Sack Lunch Bunch

    ★★★★

  • Mary Poppins Returns

    ★★★

  • Let It Snow

    ★★★

  • Klaus

    ★★★★

  • Little Women

    ★★★½

  • Frozen II

    ★★★★

  • Knives Out

    ★★★★

  • The Kacey Musgraves Christmas Show

    ★★★★

  • Black Christmas

    ★★½

  • Greener Grass

    ★★★★½

  • The Knight Before Christmas

    ★★

  • Earthquake Bird

    ★★

  • Noelle

    ★★★

  • Home Again

    ★★★

  • The Addams Family

    ★★★