• No Time to Die

    ★★★★

  • Squid Game

  • Dune

    ★★★★★

  • The Secret Diary of an Exchange Student

  • Sweet Girl

  • The Kissing Booth 3

  • Jungle Cruise

    ★★★½

  • A Perfect Fit

  • Gunpowder Milkshake

    ★★★½

  • Black Widow

    ★★★★½

  • Luca

    ★★★★

  • Loki

    ★★★★½

  • Sweet & Sour

    ★★★

  • Friends: The Reunion

  • Cruella

    ★★★★

  • The Falcon and the Winter Soldier

  • A Love to Remember

  • Yes Day

  • To All the Boys: Always and Forever

    ★★★

  • Framing Britney Spears

  • Cooking Up Love

  • Finding 'Ohana

    ★★★

  • Malcolm & Marie

    ★★★

  • Euphoria: F*ck Anyone Who’s Not a Sea Blob

    ★★★★★

  • WandaVision

  • ariana grande: excuse me, i love you

  • The Forgotten Battle

    ★★★

  • Euphoria: Trouble Don't Last Always

    ★★★★★

  • Christmas She Wrote

  • Godmothered

    ★★½

  • The Prom

    ★★½

  • Christmas Waltz

  • Folklore: The Long Pond Studio Sessions

    ★★★★★

  • Dolly Parton's Christmas on the Square

  • A Nashville Christmas Carol

  • The Princess Switch: Switched Again

    ★★

  • The Christmas Chronicles: Part Two

  • Happiest Season

    ★★★★½

  • A Timeless Christmas

  • Jingle Jangle: A Christmas Journey

    ★★★½

  • Midnight at the Magnolia

    ★★★

  • Operation Christmas Drop

  • Holly & Ivy

  • On the 12th Date of Christmas

  • One Royal Holiday

    ★★★

  • Holidate

    ★★½

  • Chateau Christmas

  • Mr. 365

  • Jingle Bell Bride

    ★★★

  • Once Upon a Snowman

  • The Queen's Gambit

    ★★★★★

  • 2 Hearts

  • MTV Unplugged Presents: Miley Cyrus Backyard Sessions

  • Over the Moon

    ★★★½

  • Soul

    ★★★

  • Umbrella

    ★★★★

  • Marionette

    ★★★½

  • Father of the Bride Part 3 (ish)

  • Enola Holmes

    ★★★½

  • Ammonite

    ★★★

  • Buried Truth of the Maya

    ★★★

  • Windup

  • After We Collided

  • Work It

    ★★★

  • The Kissing Booth 2

    ★★★★

  • Hamilton

  • Desperados

  • Under the Riccione Sun

    ★★★

  • Viena and the Fantomes

  • Eurovision Song Contest: The Story of Fire Saga

  • Into the Unknown: Making Frozen II

  • Feel the Beat

    ★★★½