RSS feed for daìse
  • Once Upon A Mattress

    ★★★½

  • Murder Mystery

    ★★★

  • Hotel Transylvania 3: Summer Vacation

    ★★★

  • Nine Lives

    ★★★

  • The Promise

    ★★★½

  • Bumperkleef

    ★★★

  • Mortal Engines

    ★★½

  • Killer Babes

    ★★★

  • Descendants 3

    ★★★

  • Descendants 2

    ★★★★

  • Descendants

    ★★★½

  • A Wrinkle in Time

    ★★★

  • Tangled: Before Ever After

    ★★★½

  • Aladdin

    ★★★

  • Papillon

    ★★★★½

  • Alita: Battle Angel

    ★★★½

  • Alles voor elkaar

    ★★★

  • Searching

    ★★★★