Sort by
  • Pinocchio

    ★★★

  • Thor: Love and Thunder

    ★★★

  • Paul McCartney at Glastonbury 2022

    ★★★★★

  • Lightyear

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★★½

  • Turning Red

    ★★

  • Texas Chainsaw Massacre

    ★★

  • Pam & Tommy

    ★★★★

  • Fresh

    ★★★½

  • Scream

    ★★

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★½

  • Being the Ricardos

    ★★

  • Don't Look Up

    ★★★

  • Especiales Star+. En primera persona: China Suárez

    ★★★

  • The Beatles: Get Back

    ★★★★★

  • House of Gucci

    ★★★★★

  • tick, tick...BOOM!

    ★★

  • Encanto

    ★★★

  • Eternals

    ★★½

  • My Best Friend Anne Frank

    ★★

  • No Time to Die

    ★½

  • Britney vs. Spears

    ★★★★

  • Prey

    ½

  • Spencer

    ★★★

  • Cinderella

  • Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

    ★★½

  • Don't Breathe 2

    ★★

  • McCartney 3, 2, 1

    ★★★★★

  • Black Widow

    ★★★

  • The Tomorrow War

    ★★½

  • Miley Cyrus Presents Stand by You

    ★★★★★

  • The Beatles and India

    ★★★

  • Cruella

    ★★★½

  • Those Who Wish Me Dead

  • Dolly Parton: A MusiCares Tribute

    ★★★

  • Godzilla vs. Kong

  • Miley Cyrus - Super Bowl TikTok Tailgate 2021 LIVE

    ★★★★★

  • Framing Britney Spears

    ★★★

  • WandaVision

    ★★★★½

  • ariana grande: excuse me, i love you

    ★★★

  • Wonder Woman 1984

    ★★½

  • Amazon Music: Holiday Plays - Miley Cyrus

    ★★★★★

  • Mank

  • Roald Dahl's The Witches

    ★★

  • MTV Unplugged Presents: Miley Cyrus Backyard Sessions

    ★★★★

  • Kitty Love: An Homage to Cats

    ★★★

  • Miley Cyrus: iHeartRadio Music Festival 2020

    ★★★★★

  • Intuition

    ★★★

  • Valley Girl

    ★★★

  • Minamata

    ★★★½

  • Lassie Come Home

    ★★

  • Horse Girl

    ★★½

  • Promising Young Woman

    ★★★★½

  • Cats

    ★★★

  • 1917

    ★★★★½

  • Lady and the Tramp

    ★★

  • Miracle in Cell No. 7

    ★★★★½

  • Maleficent: Mistress of Evil

    ★★★

  • Lucy in the Sky

  • Radioactive

    ★★★

  • Joker

    ★★★½

  • The Beatles: In The Life

    ★★★

  • Spider-Man: Far From Home

    ★★

  • Toy Story 4

    ★★½

  • Black Mirror: Rachel, Jack and Ashley Too

    ★★★★

  • Miley Cyrus: Live at Glastonbury 2019

    ★★★★★

  • Miley Cyrus: Live at Primavera Sound 2019

    ★★★★★

  • Miley Cyrus: Live at BBC Radio 1 Big Weekend 2019

    ★★★★★

  • The Sun Is Also a Star

  • Rocketman

    ★★★★

  • Yesterday

    ★★★

  • Avengers: Endgame

    ★★★★½